Alavis Traumagel 100g

Alavis Traumagel 100g
-4 %
Běžná cena s DPH 619 Kč 592 Kč 489 Kč bez DPH
Skladem
pozítříPřepravní společností:
KódB43594Záruka24 měsíců

Pohotovápomoc při bolesti pohybového aparátu koní a psů

ALAVIS™ Traumagel jepřírodní přípravek, který obsahuje menthol a patentově chráněnou látku Celadrinsloženou
z cetylovaných esterů kyseliny myristové, myristoolejové, palmitové a dalšíchnasycených a nenasycených mastných kyselin zesilujících celkový pozitivníúčinek.

ALAVIS™Traumagel napomáhá zvýšit ochranu před působením prozánětlivých enzymů,výrazně napomáhá tlumit bolestivost svalů, kloubů a kostí.

Velikostbalení: 100 g tuba.

Držitelrozhodnutí o schválení a výrobce: Patron ca, s.r.o., Jakubská 647/2, 11000 Praha 1, Česká republika, člen skupiny Lighthouse InternationalInc., 1st. Canadian Place, Ontario, Kanada.

Veterinárnípřípravek je schválen ÚSKVBL pod číslem 041–19/C a je volně prodejný.

Složení:

Účinnélátky obsažené v přípravku ALAVIS™ Traumagel:

Celadrin™
Celadrin™ je patentově chráněná látka, která systematicky posiluje a zvlhčujebuněčné membrány a zajišťuje buňkám mladistvou vláčnost a pružnost. Svýmsložením spojuje dvě látky, mající podobné účinky. Jednou z nich je derivátcetylu. Cetylové sloučeniny jsou mnoho let používány farmaceutickým průmyslemjako látky detoxikační, desinfekční a ve svých důsledcích protizánětlivé.Druhou složkou je směs nasycených a nenasycených mastných kyselin, zejména kyselinymyristové, myristoolejové a palmitové. Toto vyvážené složení je užitečnénejenom tím, že napomáhá transportu ve vodě špatně rozpustných cetylovýchsloučenin, ale jak ukazuje nejnovější výzkum, tyto složky mají vlastníprotektivní a fyziologický účinek. Inhibují 5-lipooxigenázu, což je enzympodporující oxidativní a zánětlivé procesy. Právě zánět je zdrojem nejenbolesti, ale i volných radikálů, které stav onemocnění ještě
zhoršují. Můžeme tedy shrnout, že složky patentově chráněné látky Celadrinujsou přírodními antioxidanty, napomáhají proti zánětu a specificky blokujíčinnost nežádoucího enzymu.

Diskuze k produktu
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotazVaše jménoVáš e-mail(E-mail nebude zveřejněn)NadpisText příspěvkuZeptat se
Vaše jménoVáš e-mail(E-mail nebude zveřejněn)Text příspěvkuPřidat reakci
PopisDiskuze