Festival Zvířat - AnimalExpo 2016!

Byl krásný, prosluněný pátek a zástupci naší firmy, Klára a Zdeněk se vydali na cestu do našeho hlavního města, do Prahy. Tato cesta měla svůj důležitý cíl, Festival zvířat Animal Expo 2016 na výstavišti v Praze - Holešovicích.

„ Z firmy jsme vyjížděli kolem jedenácté hodiny dopoledne, cesta byla bez problémů a co nevidět jsme byli v Praze na výstavišti. Nejprve jsme se šli se Zdeňkem zaregistrovat k takové sympatické paní a pak hurá k našemu stánku. Stánek jsme si nachystali a upravili k obrazu svému, abychom mohli v sobotu ráno přijít rovnou k nachystanému a začít vítat první návštěvníky veletrhu.

V sobotu ráno, jakmile jsme přijeli na výstaviště, seznámili jsme se i s ostatními vystavovateli a během chvilky už začali chodit první návštěvníci, které jsme vřele vítali. Každý návštěvník se mohl u našeho stánku zastavit, popovídat si s námi o svých mazlíčcích, radost byla oboustraná. Aby toho nebylo málo, připravili jsme si pro všechny návštěvníky spoustu slev a pamlsků pro mazlíčky! :-)

Doprovodný program byl také velmi bohatý a obsáhlý, uvnitř výstaviště se konala umisťovací výstava kočiček z útulků. Venku pak největší sraz Bully plemen v České republice, ukázka práce s minikoňmi, s Frískými koňmi „ Černými Perlami ", ukázka sov vyskytujících se na území České republiky a mnoho dalšího!

Den na výstavišti se začal pomale chýlit ke svému konci, který byl pořadateli dán přesně na šestou hodinu večerní. Byli jsme šťastní, že od nás návštěvníci odcházejí spokojení a pozitivně naladění! :-)

↑↑↑ Naše celovíkendová společnice Jaroslava

Neděle začala stejně jako sobota, přivítali jsme se se sousedy od vedlejších stánků a začali jsme vítat první návštěvníky nedělního veletrhu. S mnohými z nich jsme si popovídali o mazlíčcích, které mají doma a kteří jim dělají maximální radost! Postupně jsme během neděle dorozdávali všechny pamlsky pro pejsky a slevy pro jejich páníčky na nákup u nás.

Co nás opravdu moc potěšilo bylo, že se za námi přišlo podívat mnoho našich stálých zákazníků, za což jsme moc rádi, DĚKUJEME! :-)

Víkend jsme zakončili sice s deštěm v zádech, ale byli jsme moc šťastní, že se vše tak povedlo a že jsme se na veletrhu mohli setkat s tolika pozitivně naladěnými lidmi."

Na všechny fotky z Prahy se můžete podívat zde.

Moc děkujeme vám všem, kteří jste se za námi přišli podívat! :-)

 

Těšíme se zase příště, na shledanou!

 

 

 

 

Vytvořeno11.10.2016