For Pets 2017

Bylo chladné středeční odpoledne 5.4. 2017 a my jsme se stejně jako loni vydali z naší malebné a milované Vysočiny do Prahy na veletrh For Pets. Tentokrát však jsme nejeli do Prahy za účelem navštívit veletrh, ale zúčastnit se!

Do Prahy jsme přijeli kolem třetí hodiny odpolední a naše cesta vedla přímou čarou rovnou na Výstaviště do Holešovic.

Na Výstavišti jsme si nachystali krásný, útulný stánek, který jsme naplnili taškami plnými slev a vzorečků zdarma. Jakmile byl stánek připraven, náš den na Výstavišti končil a my jsme se odebrali do hotelu.

 

Čtvrteční ráno začalo velmi poklidně, po příjemné snídani jsme se odebrali na Výstaviště. Hned po otevření brány Výstaviště jsme začali vítat první návštěvníky a s radostí rozdávat vzorečky zdarma a slevy na nákup u nás. Během dne se u našeho stánku prostřídaly stovky a stovky návštěvníků. Bylo až neuvěřitelné, jaký má široká veřejnost velký zájem na tom, aby svého pejska nakrmili opravdu kvalitně. Rádi jsme spoustě návštěvníků poradili s tím, jakými granulkami nakrmit pejska nebo kočičku.

 

Během prvního dne jsme se stihli seznámit s milými "sousedy", se kterými budeme navazovat spolupráci. Už se moc těšíme. :-)

Velmi podobně probíhaly také ostatní dny, návštěvníků se na Výstavišti vystřídalo opravdu mnoho. Nedivíme se, bylo opravdu co k vidění. Mimo stánky s výrobci různých krmiv, chovatelských potřeb a doplňků stravy probíhal v hale velice zajímavý doprovodný program. Například ukázky dogdancingu, obedience ( poslušnost ), ukázka záchranářských prací se psy, závody Králičí hop, výstava morčat, ukázka minipony a spoustu dalšího...

Veletrh probíhal od čtvrtečního rána do nedělního podvečera.

Jakmile se v neděli v podvečer brány Výstaviště zavřely i za posledními návštěvníky, začalo balení našeho stánku. Poté jsme se vydali na cestu domů zpět na naši malebnou a milovanou Vysočinu.

Těšíme se zase za rok!

 

Tak čágo bélo a tlapku na to! ♥

 

 Další fotky z vydařeného veletrhu:

 

 

 

 

For Pets 2017
Vytvořeno20.04.2017

Používáme cookies, protože se pro vás snažíme udělat nakupování co nejpohodlnější. Nastavení používání cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Více informací.

Rozumím