Ježkovy Voči!

Kynologický klub Jihlava nás před nedávnem požádal, jestli bychom se mohli jakožto hlavní sponzoři podílet na jimi pořádaných Agility závodech. Pomáháme rádi a tak jsme neváhali a sponzorské podílení se jsme potvrdili i s osobní účastí přímo na závodech.

Dne 24.9.2016 jeli zástupci naší firmy, Klára a Zdeněk, na velké Agility závody "Ježkovy Voči!".

"Do Jihlavy jsme přijeli časně ráno kolem šesté hodiny, abychom stihli všechny sponzorské dary včas připravit. A že toho nebylo málo! Pro závodníky jsme si připravili opravdu spoustu cen, rovnou plnou firemní dodávku! Jakmile jsme přichystali všechny ceny pro závodníky, nachystali jsme si před naši firemní dodávku stoleček a rozdávali jsme radůstky pro pejsky zdarma.

Během celého dne měli všichni závodníci i návštěvníci k dispozici v našem stánku pro svoje pejsky pamlsky a vzorečky krmiv úplně zdarma. Navíc jsme každému poskytli lákavou slevu a poukaz na dopravu zdarma na první nákup u nás! Vyplatí se nás navštěvovat! :-) My jsme se na oplátku podívali na akční závody, kde se v plné parádě předvedli úžasně vycvičení pejsci. Některým se běh povedl na 100%, jiným bohužel ne, ale šikovní byli všichni, do jednoho! :-)

Na závěr dne jsme zbylé vzorečky a pamlsky věnovali Peti Hübelbauerové, která je odvezla opuštěným pejskům a tak jsme byli všichni moc spokojení. Nakonec jsme si ještě popovídali se členy Kynologického klubu Jihlava, rozloučili jsme se a jeli jsme spokojení domů. :-) "

                                                                                        ↑↑↑  Nepodceňujeme přípravu!

 

 

↑↑↑Každý z návštěvníků i závodníků si přišel na své,

pejskům jsme rozdali spoustu pochoutek a dámy se pokochaly naším sympaťákem, Zdeňkem ;)

 

 

 

 ↑↑↑ 12 kg balení granulí, barely, pamlsky a mnohé další jsme si připravili pro vítěze

 

 

 ↑↑↑ Povedená akce, exlusivní ceny!

 

 Nelenili jsme a fotili! Fotky z celého, příjemně stráveného dne naleznete zde.

 

 

 

 

 

 

 

 

Ježkovy Voči!
Vytvořeno29.09.2016

Používáme cookies, protože se pro vás snažíme udělat nakupování co nejpohodlnější. Nastavení používání cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Více informací.

Rozumím