Kariéra u nás

Aktuálně hledáme kolegy na tyto pozice:

SKLADNÍK „VYHLEDAVAČ“ | SKLAD KŘOVÍ U VELKÉ BÍTEŠE

Jsme ryze česká firma provozující jeden z největších e-shopů s krmivem a chovatelskými potřebami na českém trhu – SVĚTKRMIV.CZ.

Jako jeden z mála e-shopů se zaměřujeme na neustálý rozvoj firmy, využíváme moderní technologie, náš e-shop je technologicky na špičce mezi všemi českými e-shopy a hlavně, dbáme na naše kolegy, zaměstnance. Ti u nás nejsou jen pouhými vykonavateli příkazů, jen „čísla“ ve velké montovně u pásové výroby, ale důležití členové celého týmu, s velkou dávkou zodpovědnosti a samostatnosti za svěřenou činnost. Svoji práci děláme férově, kvalitně a hlavně, s nadšením. Proto i od tebe očekáváme především nadšení a chuť do práce. Patříme do tzv. E-commerce odvětví, které je charakterizováno svým celosvětovým prudkým rozvojem a hlavně, nejsou zde žádné výkyvy v dobách, kdy přijde krize. Pro zaměstnance to znamená velmi stabilní zaměstnání.

Popis pracovní pozice:

Skladník vyhledavač je důležitý článek v celém řetězci chodu zboží od dodavatele až k zákazníkovi. Vyhledavač umí vyhledat zboží ve skladu a přivést ho na balící linku. Jeho schopnost vyhledat to správné zboží se odráží ve spokojenosti konečného zákazníka. Má tedy zodpovědnost za to, jak bude zákazník spokojený. A pokud bude spokojený (zákazník dává zpětnou vazbu), bude to skladníka těšit a bavit!

Náplň práce:

  • naskladnění zboží od dodavatelů (používáme ručně vedený elektrický vozík - pokud nemáš doklady na VZV, nevadí, doklady ti zařídíme na naše náklady)
  • fyzické vychystávání zboží ve skladu dle objednávek zákazníků
  • práce s čtečkou, vyhledání zboží podle názvu zboží v jednotlivých lokacích skladu (pokud jsi "pejskař", nebude ti dělat problémy nalézt jakýkoliv pytel granulí či obojek a vodítko...)
  • zabalení zboží do krabice
  • vytištění dokumentů k odeslání – štítky, faktury
  • elektronické ukončení dne - práce v našem intuitivním skladovém systému (zaškolíme tě, nic to není)
  • občasné jízdy firemní dodávkou do vzdálenosti cca 50 km (nutný ŘP sk. B, ale není podmínkou)
  • to vše budeš vykonávat v našem novém skladu v obci Křoví u Velké Bíteše, v kolektivu dalších kolegů skladníků a vedoucího skladu.

Požadujeme:

  • zkušenosti s prací ve skladu
  • zkušenosti s VZV
  • týmového ducha a ukončené středoškolské / učňovské vzdělání
  • čistý trestní rejstřík a nebýt v exekuci
  • dobrý zdravotní stav, fyzickou kondici (práce s balíky do 50 kg, nejčastěji kolem 15-20 kg)
  • chov psa nebo kočky je velkou výhodou (budeš už znát náš sortiment a nemusíš se nic učit)
  • pečlivost a spolehlivost (kompletace objednávek musí být bez chyb)

Těšit se můžeš na:

  • práci pro silnou značku SVĚTKRMIV.CZ, která je mediálně známá na celém českém trhu (v současnosti můžeš slyšet naše reklamy na rádiu Impuls, Krokodýl, Petrov, Kiss a dalších)
  • možnost dalšího profesního růstu na vedoucího skladu, odborná školení
  • jednosměnný provoz od 7-15:30 hod
  • příjemné nové moderní pracovní prostředí (nové distribuční centrum s veškerým zázemím pro zaměstnance)
  • férový a kamarádský přístup šéfa
  • firemní akce, na kterých je sranda
  • 13. plat před Vánocemi
  • kvartální finanční bonusy na základě řádné docházky
  • stravenky
  • zdravotní volno/sickdays
  • věcné dary a finanční příspěvky při životních jubileích a pracovních výročích
  • dobrá dopravní dostupnost (z Brna jen 35 min, z Tišnova jen 15 min, z V. Bíteše jen 4 min, z Velkého Meziříčí jen 20 min)
  • občasné bezplatné zapůjčení firemní dodávky k soukr. účelům

Pokud máš o nabízenou pozici zájem, pošli nám životopis na e-mail borek@svetkrmiv.cz.

Prosím připoj souhlas se zpracováním osobních údajů dle § 21 zákona 101/2000Sb.