Pravidla a podmínky

Sleva až 8 % pro stálé zákazníky - naše věrné tlapky

Každý registrovaný zákazník je automaticky zařazen do našeho věrnostního slevového systému.


Zaregistrujte se. Je to jednoduché. Stačí kliknout ZDE.
Potom se u každé své objednávky přihlašte do svého účtu a tím je již vaše objednávka evidována ve slevovém systému a je vám odečtena sleva.
Naše věrné tlapky odměňujeme rádi :)

 

Jakou slevu naše věrné tlapky dostanou?

 Přesáhnou-li vaše nákupy za poslední rok hodnotu 5 000 Kč bez DPH, bude vám nastavena sleva 3 %.
 Přesáhnou-li vaše nákupy za poslední rok hodnotu 10 000 Kč bez DPH, bude vám nastavena sleva 5 %.
 Přesáhnou-li vaše nákupy za poslední rok hodnotu 50 000 Kč bez DPH, bude vám nastavena sleva 8 %.

 

Sleva se automaticky zruší, pokud neučiníte za posledních 12 měsíců nákupy alespoň v hodnotě 3000 Kč bez DPH u 4 % slevy a v hodnotě alespoň 7 000,- Kč bez DPH u 8 % slevy.

 

Na co se sleva 3%, 5 %, 8 % a sleva za registraci vztahuje a nevztahuje?

Sleva se vztahuje na:
- vybrané chovatelské potřeby (značky Alcott) 
- vybraná suchá krmiva pro psy a kočky značek:

AATU, Barking Heads / Meowing Heads, Brit Carnilove, Calibra Superpremium, Cibau, Eukanuba, Fitmin, Happy Dog / Happy Cat Superpremium, N&D, Ontario, Taste of the Wild, Vet Life, OPTIMAnova, Visán.

Sleva se nevztahuje na zboží v akci, výhodné sety - tzv. Duo Packy, zlevněné zboží a zboží ve výprodeji.

Do slev se započítávají pouze uhrazené a převzaté objednávky, proto se sleva může zobrazit ve vašem uživatelském účtu až po 14 dnech od nákupu, neboť právě 14 dní je vaše zákonné právo na vrácení zboží. Při vrácení zboží se sleva nezapočte. 

 

Pravidla pro poskytnutí slev

Slevy jsou přidělovány pouze registrovaným zákazníkům. Jsou započítávány pouze objednávky, které byly udělány pod registrovaným účtem.
Nelze započítat objednávky z dřívějška nebo učiněné jako "neregistrovaný zákazník". Započítávány jsou pouze uhrazené a převzaté objednávky. Nejsou započítávány objednávky, kde došlo k využití práva na vrácení zboží (odstoupení od kupní smlouvy) v zákonné lhůtě 14 dní.
Všechny slevy mohou být odmítnuty a vymazány z objednávky našimi operátory (a to i zpětně) zákazníkovi, který v minulosti učinil pouze nákupy, u kterých využil právo na vrácení zboží (odstoupení od kupní smlouvy), a zákazníkovi, který nepřevzal objednané zboží.
Pokud nastane technická chyba a sleva nebude automaticky započtena, je nutné, aby se zákazník spojil s našimi operátory na infolince 776 860 970 nebo napsal na info@svetkrmiv.cz a sleva mu bude poskytnuta manuálně. Provozovatel slevového systému, firma BOREKO s.r.o. nezodpovídá za automatické započítání slevy. Slevy nebudou zpětně kompenzovány.

Provozovatel slevového systému, firma BOREKO s.r.o. si vyhrazuje právo měnit podmínky pro slevy, či platnost slev ukončit. Provozovatel si dále vyhrazuje právo ve zvláštních případech nepřidělit slevu bez udání důvodů.

Všechny slevy není možno sčítat, a to ani s jinými slevami již dříve individuálně poskytnutými. Platná je pouze vždy jedna nejvyšší sleva.

Učiněním registrace a vstoupením do našeho věrnostního systému souhlasíte s našimi pravidly pro provoz slevového systému a berete na vědomí, že vaše osobní údaje chráníme obezřetně a spolehlivě, na základě pravidel o ochraně osobních údajů.