O nás

Jak jsme začínali..
Historie naší společnosti se píše od roku 2006, kdy jsme ještě pod hlavičkou fyzické osoby prodávali krmiva a chovatelské potřeby při veterinární ordinaci v Tišnově.

Od té doby se ale hodně změnilo a naše společnost ušla pěkný kus cesty...

Významné postavení na trhu si naše společnost začala budovat od roku 2011, kdy se přetransformovala do společnosti BOREKO s.r.o., rozšířila se o nové sklady v areálu bývalého JZD v obci Kuřimské Jestřabí. Zde jsme také zřídili sídlo a kanceláře firmy. Všechny externí sklady, které jsme do té doby měli v různých částech města Tišnova a okolních obcích, jsme přemístili do našeho nového sídla, kde jsme za tímto účelem opravili nejednu zchátralou budovu a kravín.

V průběhu roku 2016 jsme začali stavět novou skladovou halu v průmyslové zóně obce Křoví u Velké Bíteše (cca 6 km od dálnice D1), do které jsem se 1.1.2017 přestěhovali. Skladovou halu jsme postavili opět v areálu bývalého JZD, a to přímo na bývalých zchátralých silážních žlabech. Celé okolí polorozpadlého JZD jsme tak krásně zrevitalizovali a vdechli mu nový život.

Areál před a po výstavbě


Nová velká moderní hala splňuje vše, co je potřeba pro rychlou expedici Vašich objednávek. Hala slouží nejen ke skladování velkého množství zboží, ale také jako distribuční centrum, ze kterého Vám každý den odesíláme zásilky. V naší nové skladové hale pracuje i tým zaměstnanců, který se stará o Vás, zákazníky, prostřednictvím naší zákaznické péče.

Úspěchy jsou díky Vám!
Patříme mezi 60 nelépe hodnocených a největších e-shopů (z 35 000 e-shopů registrovaných v ČR) dle uživatelských hodnocení na portálu Heureka. V žebříčku chovatelských e-shopů jsme "finalisté", patříme tedy mezi 4 nejůspěšnější e-shopy v ČR.

Zboží balíme se vší péčí...
Každý den naskladňujeme a vyskladňujeme mnoho a mnoho tun zboží. Balíky zasílané přes Českou poštu jsou kompletovány do speciálních velkoprostorových poštovních klecí a klece jsou nakládány na kamion. Balíky jsou velmi dobře zabezpečeny proti poškození a to ne jen u České pošty, stejný důraz na kavalitu zabalení a zabezpečení proti poškození klademe také u ostatních způsobů dopravy.

Snažíme se, abychom pro Vás byli transparentní a féroví prodejci. Sami nemáme rádi nekalé obchodní praktiky, proto je zásadně nepoužíváme. Zaměstnanci naší společnosti, se kterými přicházíte do kontaktu, jsou školeni a je u nich dbáno na to, aby byli příjemní, vstřícní, měli široký rozhled a snažili se Vám pomoci, jsou to zkrátka profesionálové na svém místě. Zákaznickou infolinku obsluhuje naše administrátorka, případně vedoucí distribuce, nikoliv anonymní operátorka. Všichni tito pracovníci se pohybují přímo ve skladu se skladovými mobilními „terminály“, mají tak kompletní přehled o všech procesech od přijetí objednávky až po její odbavení a okamžitý přístup do našeho informačního systému a e-shopu. 

Na vašem soukromí nám záleží
Náš e-shop ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení