Výhody registrace

Slevy a nižší ceny zboží pro naše stálé zákazníky - věrné tlapky

Každý registrovaný zákazník má automaticky levnější zboží u vybraných značek.

 

Zaregistrujte se. Je to jednoduché. Stačí kliknout ZDE.
Potom se u každé své objednávky přihlašte do svého účtu a tím se Vám zobrazí ceny s již započítanými slevymi.

Jaké z toho budete mít výhody?
Za registraci jste okamžitě dostali slevu na vybrané produkty, u kterých jste viděli a vidíte nápis "Cena po registraci". U těchto produktů mohou být slevy až 70 %.
Tyto slevy pro vás měníme každý den dle aktuální situace na trhu. Taktéž se každý den přidávají nebo ubírají produkty, kde se vám započítává nižší cena zboží oproti zákazníkům, kteří nejsou registrováni. Vše vidíte u každého produktu jako "Cena po registraci". Nic před vámi neskrýváme, slevy, které si zasloužíte nemaskujeme do nějakých nepřehledných slevových systémů. Vše vidíte okamžitě po přihlášení. A to je fér :)

Co dalšího věrné tlapky získají?

  • získali jste přístup do svého uživatelského účtu, ve kterém uvidíte přehledně všechny svoje objednávky a fakury za ně
  • můžete si uložit Vaše oblíbené zboží a při další objednávce ho nemusíte dlouho hledat
  • budou Vám chodit individuální slevy, produkty a dárky šité jen vám na míru. 

Pravidla pro poskytnutí levnějších cen, dále jen "slev"

Slevy jsou přidělovány pouze registrovaným zákazníkům. Jsou započítávány pouze objednávky, které byly udělány pod registrovaným účtem.
Nelze započítat objednávky z dřívějška nebo učiněné jako "neregistrovaný zákazník". Započítávány jsou pouze uhrazené a převzaté objednávky. Nejsou započítávány objednávky, kde došlo k využití práva na vrácení zboží (odstoupení od kupní smlouvy) v zákonné lhůtě 14 dní.
Všechny slevy mohou být odmítnuty a vymazány z objednávky našimi operátory (a to i zpětně) zákazníkovi, který v minulosti učinil pouze nákupy, u kterých využil právo na vrácení zboží (odstoupení od kupní smlouvy), a zákazníkovi, který nepřevzal objednané zboží.
Pokud nastane technická chyba a sleva nebude automaticky započtena, je nutné, aby zákazník napsal na info@svetkrmiv.cz a sleva mu bude poskytnuta manuálně (v případě, kdy již slevu nelze zpětně započítat, bude poskytnuta v další objednávce).

Provozovatel slevového systému, firma BOREKO s.r.o. si vyhrazuje právo měnit podmínky pro slevy, či platnost slev ukončit. Provozovatel si dále vyhrazuje právo ve zvláštních případech nepřidělit slevu bez udání důvodů.

Všechny slevy není možno sčítat, a to ani s jinými slevami již dříve individuálně poskytnutými. Platná je pouze vždy jedna nejvyšší sleva.

Učiněním registrace a vstoupením do našeho věrnostního systému bezvýhradně souhlasíte s těmito pravidly a berete na vědomí, že vaše osobní údaje chráníme obezřetně a spolehlivě, na základě pravidel o ochraně osobních údajů.

Na vašem soukromí nám záleží
Náš e-shop ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení