Balík Do ruky

Základní informace

Balík může mít váhu až 50 kg (včetně obalového a výplňového materiálu). V praxi je tedy nutno počítat zhruba se 47 kg čisté váhy zboží. Zbylé 3 kg váží kartonová krabice a výplň proti poškození zboží
Česká pošta doručí vaší zásilku do 24 hodin po celé ČR od potvrzení odeslání objednávky, v den doručování budete informováni SMS zprávou. V den expedice obdržíte podrobný e-mail s číslem balíku a datem doručení. Balíky jsou doručovány v pracovní dny, v běžné doručovací době, kterou Česká pošta nabízí v dané lokalitě. Po neúspěšném pokusu o doručení je balík uložen na nejbližší ukládací poště a budete informováni prostřednictvím SMS, e-mailem i papírovou výzvou.

Může se stát, že budete potřebovat změnit nebo upravit den doručení nebo ukládací poštu pro Váš Balík Do ruky, v průběhu doručování si můžete změnit termín a způsob doručení prostřednictvím on-line formuláře na stránkách České pošty, kde po zadání čísla zásilky a kontaktního telefonu můžete změnit dispozice pro svoji zásilku. Formulář Vám nabízí: volbu dodání zásilky dopolední pochůzkou nebo uložení na poště bez pokusu o doručení nebo uložení na jiné ukládací poště, a nebo posunutí prvního doručovacího pokusu o jeden pracovní den.

Pozor. Pokud si zboží nevyzvednete do 7 kalendářních dnů, je automaticky odesíláno zpět.


Uvedené ceny platí pro balík do 50 kg, za každý další balík nad 50 kg je účtováno další poštovné, ale jen jedna dobírka.


Důležité informace
Doručení akvárií, terárií a jiného křehkého nebo objemného zboží - cena za dopravné 299 Kč (+ 40 Kč dobírka), Na toto doručení se nevztahuje doprava zdarma.


Sledování balíku
Pokud potřebujete znát bližší informace o stavu a termínu dodání Vaší objednávky, můžete dle čísla balíku (najdete jej následující pracovní den po expedování objednávky v sekci Faktury i ve svém mailboxu) vyhledat svou zásilku na infolince 800 177 889 nebo zde.

 

Na vašem soukromí nám záleží
Náš e-shop ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení