Balík Na poštu

Základní informace

Balík může mít váhu až 30 kg (včetně obalového a výplňového materiálu). V praxi je tedy nutno počítat zhruba s 28 kg čisté váhy zboží. Zbylé 2 kg váží kartonová krabice a výplň proti poškození zboží
Česká pošta doručí vaší zásilku na jakoukoliv poštu po celé ČR do 24 hodin od potvrzení odeslání objednávky, v den uložení balíku na poště budete informováni SMS zprávou nebo e-mailem. V den expedice obdržíte podrobný e-mail s číslem balíku a datem doručení. Balíky jsou doručovány v pracovní dny.


Proč je Balík Na poštu tak výhodný?

Nemusíte být v určitý čas na určitém místě – balík si vyzvednete na zvolené poště, a kdy se to hodí Vám.
Prostřednictvím nástroje umístěného v nákupním košíku nebo na webu České pošty si jednoduše vyberete poštu, na kterou má být balík dodán.

Může se stát, že budete potřebovat změnit ukládací poštu pro váš balík. Změnu můžete provést jen v den podání (tj. odeslání od nás) po obdržení elektronického avíza, a to prostřednictvím on-line formuláře na stránkách České pošty, kde po zadání čísla zásilky a kontaktního telefonu můžete změnit poštu pro svoji zásilku.

Pozor. Pokud si zboží nevyzvednete do 7 kalendářních dnů, je automaticky odesíláno zpět.Uvedené ceny platí pro balík do 30 kg, za každý další balík nad 30 kg je účtováno další poštovné, ale jen jedna dobírka.


Důležité informace
Doručení akvárií, terárií a jiného křehkého nebo objemného zboží - cena za dopravné 299 Kč (+ 40 Kč dobírka), Na toto doručení se nevztahuje doprava zdarma.


Sledování balíku
Pokud potřebujete znát bližší informace o stavu a termínu dodání Vaší objednávky, můžete dle čísla balíku (najdete jej následující pracovní den po expedování objednávky v sekci Faktury i ve svém mailboxu) vyhledat svou zásilku na infolince 800 177 889 nebo zde.

Na vašem soukromí nám záleží
Náš e-shop ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení