Calibra EXPERT NUTRITION - česká novinka

Milí zákazníci, představujeme vám novou řadu krmiv pro psa EXPERT NUTRITION od výrobců známé značky Calibra. Možná některým z Vás název jednotlivých druhů budou připadat povědomě a není se čemu divit! Superprémiové krmiva Calibra EN jsou převlečeny do nových elegantních obalů (EXPERT NUTRITION). Složení krmiva je více vymazleno, takže se máte na, co těšit! :-)

Základní informace

Hlavní myšlenkou je kvalita. Proto se krmiva vytvářejí pouze z nejkvalitnějších proteinů, sacharidů a vitamínů. Díky vyváženému složení se snižuje pravděpodobnost alergické reakce na krmivo.
Ve všech druhů najdete funkční aditivum a to kyselinu fulvovou. Jedna se o skupinu organických kyselin, které pocházejí přímo z půdy a jsou součásti humusu. Tyto kyseliny podporují snadné trávení (probiotika) a navíc, působí antioxidačně a detoxikačně - vylučování škodlivých látek.
K dispozici je 7 druhů a každý z nich se zaměřuje na specifickou potřebu mazlíčka.


Calibra City

Novinka! Bydlíte se svým chlupáčem ve městě? Tak tahle receptura Vás bude na 100% zajímat! Výrobci opravdu myslí na zdraví všech pejsků a tyto granulky to dokazují. Granule Calibra City jsou pro dospělé psy všech plemen chované ve městě. Obsahují vysoce kvalitní kuřecí bílkoviny, rýži jako sacharidy a spoustu vitaminu, které podporují zdraví! Bílkoviny v granulích jsou obohaceny o antioxidanty, které slouží k podpoře imunity v prašném prostředí města.
Více informací o tomto krmivu ZDE!


Calibra Energy

Je váš pejsek mistr v agllitách nebo v gaučinku a nedokáže přibrat? Granule Calibra Energy se zvýšeným obsahem energie pejska podpoří při jakémkoliv sportu a dodá nezbytnou výživu pro jeho vytrvalost. Díky vysokému obsahu proteinu je tato receptura vhodná i pro psy, kteří nedokážou přibrat. Vhodné pro dospěláky a březí feny. Krmivo obsahuje navíc i chondroprotektiva, které vyživují chrupravku a zpomalují její opotřebování.
Více informací o tomto krmivu ZDE!


Calibra Light

Koukne se Váš pejsek na “žrádlo” a má automaticky 2kg navrch? Nezoufejte, je to sice boj udržet takového mazlíčka fit, ale my Vám s tím pomůžeme. Calibra Light je pro dospělé psy a seniory všech plemen. Díky nízkému obsahu tuku a přidanému aditivu L- karitin Váš pejsek bude mít váhu pod kontrolou. L- karitin podporuje využití tuků jako zdroj energie pro organismus. Do krmiva byly přidaný i chondroprotektiva, aby chupravka byla správně vyživená. Pokud si myslíte, že Váš mazlíček tímto krmivem bude o něco “ošizen”, tak to není pravda! Krmivo je suprově vyvážené, takže Vašemu mazlíčkovi nic nebude chybět.
Více informací o tomto krmivu ZDE!

Calibra Mobility

Má Váš pejsek problémy s klouby? Nezoufejte, máme pro Vás krmivo, které mu s touto nepříjemností pomůže! Granule Calibra Mobility jsou vhodné pro psy s predispozicí k problémům s pohybovým aparátem. Krmivo obsahuje zvýšené množství chondroprotektiv, MSM a Boswllia serrata, které mají protizánětlivé účinky a vyživují nadprůměrně chrupavku. Je vhodné i pro psy po zranění a při vysoké fyzické aktivitě. Krmivo obsahuje i vysoce kvalitní bílkovinu, rýži a lososový olej, což zajistí špičkovou kondici.
Více informací o tomto krmivu ZDE!


Calibra Oral Care

Zápach z úst a viditelný zubní plak? Tyto neduhy pro pejska nejsou nic příjemného. Pojďme je spolu s pomoci tohoto krmiva vymýtit! Calibra Oral Care je vhodné pro psy se zvýšenými nároky na péči o ústní dutiny. Redukuji vznik bakteriálního plaku a vytváření zubního kamene. Navíc, snižují riziko zánětu dásni. Díky šikovnému tvaru granulek, zajistí pravidelné mechanické čištění. Důležitými aditivy jsou hexametafosfát sodný a chaluhy, který mají za úkol omezit tvorbu zubního plaku a kamene.
Více informací o tomto krmivu ZDE!

Calibra Sensitive

Pro citlivé bříško jedině citlivé krmivo! Trápí Vašeho mazlíčka intolerance či alergie vůči nějakému krmivu? Zkuste tuto hypoalergenní bombu!  Granule Calibra Sensitive jsou vhodné pro dospělé psy všech plemen s vysokým nárokem na výživu. Díky vysoce kvalitní bílkovině a výtažku z lososového oleje intenzivně pečuje o bříško a lesklou srst.
Více informací o tomto krmivu ZDE!


Calibra Neutered

Byl Váš mazlíček právě vykastrovaný a přibírá na váze? Tahle novinka je přímo pro psy, kteří nekontrolovaně přibírají a potřebují pár kilo shodit. Díky nízkému obsahu tuku a vysokému obsahu masa tyto složky zajistí dobrou kondici psa, pečují o svalovou hmotu a jeho vitalitu. L- karitin podporuje využití tuků jako zdroj energie pro organismus.
Více informací o tomto krmivu ZDE!

 

 

 

 

 

 

 

 

Calibra EXPERT NUTRITION - česká novinka
Vytvořeno06.05.2020
Na vašem soukromí nám záleží
Náš e-shop ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení