Plemena psů

Nejčtenější
Řadit dle:49 produktů
Holandský kachní pes

Holandský kachní pes

Holandský kachní pes, nebo také kooikerhondje, je velký srdcař! Svoji rodinu bezmezně miluje a nedá bez ní ani ránu. Také je to ale nadšenec do vody, takže když se vydáte na procházku podél řeky nebo k rybníku, udržíte ho na vodítku jen velmi těžko.
Detail článku >
Bloodhound

Bloodhound

Bloodhound je majestátní pes s nesmírně dobráckým srdcem, citlivou povahou a melancholickým pohledem. Je velmi vázaný na svého pána a nedokáže žít bez kontaktu s ním. Také je to ale bezkonkurenční stopař, kterého si zamilovala i královna Viktorie a jehož „svědectví“ kdysi přijímaly za závazné i anglické soudy.
Detail článku >
Boloňsky psík

Boloňsky psík

Boloňský psík je typickým představitelem společenských plemen. Je přátelský, pozorný, podnikavý, neagresivní a bezmezně oddaný svému pánovi, s nímž by nejraději trávil každou minutu. Korunou krásy tohoto rozkošného chlupáče je jeho chomáčkovitá sněhově bílá srst.
Detail článku >
Labradorský retrívr

Labradorský retrívr

Labrador je dobrák od kosti známý svým neutuchajícím apetitem a láskou k člověku, která nezná mezí! Je to miláček rodiny, který vás nikdy nezradí a nadšeně přivítá při každém návratu z práce. Navíc vás bude následovat kamkoliv, kam vás nohy ponesou.
Detail článku >
Papillon

Papillon

Papillonek je typický společenský pejsek, který nesnáší samotu. Díky jeho „kompaktní“ velikosti ho naštěstí můžete vzít všude s sebou. Je hravý, laskavý, miloučký a svoji rodinu bezpodmínečně miluje.
Detail článku >
Puli

Puli

„Dredař“ puli není jen maďarským národním pokladem, je to také hravý a temperamentní chlupáč, který si rozumí s dětmi. Díky své vnímavé a velmi citlivé povaze je také přeborníkem v canisterapii a skvělým parťákem pro nemocné a seniory.
Detail článku >
Flanderský bouvier

Flanderský bouvier

Ostražitý hlídač, který se jen tváří, že přes samé chlupy pořádně nevidí. Někteří říkají, že trochu pomaleji chápe, ale to k němu tak nějak patří. Nakonec je to miláček, který potřebuje sice trpělivé vedení, ale bohatě se vám za to odvděčí.
Detail článku >
Bílá švýcarský ovčák

Bílá švýcarský ovčák

K nám do Česka přicestovali tito ovčáci v roce 1991, kdy ještě stále nebyli uznáni jako oficiální plemeno. Říkalo se jim „kanadský ovčák.“ Tehdy teprve byli uznáni jako oficiální plemeno a započala éra rodinného lidumila, který udělá, co vám na očích uvidí.
Detail článku >
Šarpej

Šarpej

Kolik vrásek máš, tolikrát jsi šarpejem. Tihle psi si ze života vrásky rozhodně nedělají. Ze své podstaty je dominantní, je to Pan pes. Mnohokrát zváží, zda se mu vyplatí uposlechnout rozkaz nebo zda se na to raději vykašle. Přesto obliba tohoto starobylého plemene stále stoupá.
Detail článku >
Novofundlandský pes

Novofundlandský pes

Huňatý medvídek s láskou k vodě. To je úžasný a urostlý rodinný parťák, jehož obrovské srdce nelze ani pořádně docenit. S přísností u něj nepochodíte, ale kdo by na takového miláčka dokázal být přísný, i když občas dlouze přemýšlí, než uposlechne svého pána.
Detail článku >
Mops

Mops

Chrochtá, funí, sotva se přesouvá z místa na místo, a přesto jej všichni tolik zbožňují. A to i navzdory tomu, že slyšitelně chrápe ze spaní! Mops je zdánlivě mrzuté plemeno, které si vás umí jednoduše získat.
Detail článku >
Aljašský malamut

Aljašský malamut

Aljašský malamut je skvělý rodinný parťák, který se po hlavě vrhá do každé aktivity. Fyzicky zdatní pejskaři si ho zamilují jako mazlíka s nevyčerpatelnou energií a laskavým srdcem, oddaného přítele, který vás nikdy nenechá na holičkách.
Detail článku >
Sibiřský husky

Sibiřský husky

Sibiřský husky není jen ikonický pes s uhrančivýma očima, ale i laskavý a dobrácký společník, který potřebuje každodenní pohyb i silné vedení pána. Nedokáže žít sám. Bezprostřední kontakt s lidmi či jinými psy je smyslem jeho života.
Detail článku >
Hladkosrstý foxteriér

Hladkosrstý foxteriér

Foxteriér je jeden z nejenergičtějších teriérů. Tento psí extrovert je plný elánu a nadšení do jakékoliv aktivity, kterou mu nabídnete. Život s ním vás nikdy nepřestane bavit. Je učenlivý, hravý a podnikavý. Zároveň je to ikonický pes, který nikdy nevyjde „z módy“.
Detail článku >
Francouzský buldoček

Francouzský buldoček

Roztomilý komediant, jehož hlavním cílem je spokojený páníček. Umí být tvrdohlavý, ale i veselý a hravý. Pro mnohé jde jen o chrochtající prasátko na krátkých nožičkách, pro mnohé komediant, chovatelé vědí, že je to zcela oddaný extrovertní společník do nepohody.
Detail článku >
Parson russell teriér

Parson russell teriér

Parson Russell je pejsek, který vás naučí si užívat života! Je to věčný optimista, z něhož elán a energie přímo srší. Parsonek nikoho nenechá dlouho sedět. Je to akční dobrodruh s velkým srdcem odvážně se vrhající do každé srandy.
Detail článku >
Anglický mastiff

Anglický mastiff

Tento něžný obřík vás chytí za srdce a už nepustí. Mastifové všeobecně patří mezi nejdražší plemena světa (konkrétně tibetského mastifa zakoupil čínský uhlobaron za v přepočtu 26,5 milionu korun a stal se tak nejdražším psem vůbec). Jejich cena je ale nadnesená právem, jsou psem královských postavení.
Detail článku >
Kolie

Kolie

Časy Lassie se vrací jsou již bohužel tak nějak pryč. Nicméně toto plemeno proslavil především tento film a kolie tak zůstala v povědomí veřejnosti. Huňatý psí král s bohatou hřívou na prsou se stal symbolem rodiny a vzorem ideálního psa.
Detail článku >
Baset Hound

Baset Hound

Kolébavý parťák na krátkých nožičkách dovede pobavit i podržet, když je potřeba. Jedno z mála plemen, které si lidé pořizují především kvůli „gumovému“ vzhledu a téměř nikdy nešlápnou vedle. Mimochodem, věděli jste, že rekordman v psím světě s nejdelšíma ušima je právě baset? Aneb když máte uši tak dlouhé, že byste mohli létat jako strýček Fido.
Detail článku >
Chodský pes

Chodský pes

Naše republika příliš vlastních vyšlechtěných plemen nemá, ale těch pár českých plemen stojí po všech ohledech za to. Chodský pes je to nejlepší z ovčáků v kombinaci ideální pro rodinu. Je všestranně využitelný a ne nadarmo byla jeho hlava dlouho ve znaku skautů. Je to miláček k dětem a hrdý ochránce plný neutuchající síly a nadšený parťák pro každý sport.
Detail článku >
Cairn teriér

Cairn teriér

Ačkoliv je cairn teriér neohroženým lovcem, který si troufne i na lišku, je to především milující a oddaný společník, s nímž si díky jeho hravosti a zvědavosti užijete mnoho zábavy. Jeho rošťácká očka a neustále kmitající ocásek jsou jen důkazem jeho veselé a temperamentní povahy.
Detail článku >
Dalmatin

Dalmatin

Dalmatini jsou psi, které si nelze nezamilovat. Jejich oddanost nezná hranic. Jsou laskaví, srdeční a v žádném případě nejsou agresivní. Jsou všestranní – naučí se takřka cokoliv. Za to žádají od svého pána jen jedno – moře lásky!
Detail článku >
Novoskotský retrívr

Novoskotský retrívr

S novoskotským retrívrem se jeho pán nikdy nebude nudit. Je to veselý energický pes, který ožívá, když mu nabídnete jakoukoliv aktivitu. Je to ale také velmi přátelský a laskavý společník, který se díky své nekonfliktní povaze stal i velmi oblíbeným rodinným psem.
Detail článku >
Pudl

Pudl

Patří mezi jedno z nejinteligentnejších plemen na světě. Rychle chápe a je pro každou srandu. Oběť moderní konzumní doby co do počtu nejrůznějších módních výstřelků. A pro větší variabilitu si můžete vybrat ze čtyř velikostí. Pokud zvolíte dobrého kadeřníka s nápaditými barvami, může z vašeho pudla vyčarovat třeba barevnou zebru nebo růžový obláček načesané a nadýchané srsti.
Detail článku >
Bernský salašnický pes

Bernský salašnický pes

Roztomilý medvídek, který se hodí do každé nepohody a je věrným přítelem. O věcech dlouho přemýšlí, než se pro něco rozhodne, do moudrosti však musí dorůst. Je velký srdcem – a to doslovně. Mnozí chovatelé se snaží tento neduh šlechtěním vymýtit, ale „berňáci“ dál umírají již v mladém věku.
Detail článku >
Anglický setr

Anglický setr

Anglický setr je skutečný psí džentlmen, který nejen, že je přátelský, milý a laskavý, ale také skvěle vypadá. Ačkoliv je to schopný lovecký pes, je dnes často chován jako domácí mazlíček nebo atraktivní výstavní pes.
Detail článku >
Anglický kokršpaněl

Anglický kokršpaněl

Angličtí kokršpanělé jsou mimořádně přátelští a přítulní rodinní mazlíci, kteří v sobě ale nezapřou geny lovce. Pokud s nimi nechcete chodit na lov, musíte se jim postarat o zábavu. Uplatní se při sportech i dlouhých túrách do přírody.
Detail článku >
Norvičský teriér

Norvičský teriér

Norvičský teriér je roztomilý a nebojácný pejsek, který vás bude bezmezně milovat. Je to citlivý mazlík, který se vám brzy naučí rozumět i beze slov. Je velmi inteligentní a učenlivý, osvojí si takřka cokoliv, co se ho rozhodnete učit.
Detail článku >
Anglický špringršpaněl

Anglický špringršpaněl

Anglický špringršpaněl je skvělým společníkem. Miluje lidi, nadšeně vítá návštěvy, rozumí si i s ostatními zvířaty v domácnosti. Vy si ho zamilujete kvůli jeho absolutně nekonfliktní jemné povaze.
Detail článku >
Jorkšírský teriér

Jorkšírský teriér

Jorkšírský teriér je malý temperamentní bojovník s velkým srdcem, oddaný své rodině a ochotný ji hrdinně bránit proti všemu nebezpečí. Odvaha tohoto malého tvorečka je obdivuhodná! Přizpůsobí se životnímu stylu svého majitele. Rád si zasportuje, ale spokojí se i s aportováním v obýváku.
Detail článku >
Welsh Terrier

Welsh Terrier

Velšteriéři jsou za každých okolností skvěle naladění houževnatí pejsci. Nejsou tak vznětliví jako ostatní teriéři, zato jsou přátelští, neagresivní, odvážní a neskutečně zvídaví! S nadsázkou se dá říct, že žádný plot pro něj není dost vysoký.
Detail článku >
Irský setr

Irský setr

Irský setr je dobrosrdečný a hravý elegán. Ladná štíhlá postava, ušlechtilý výraz a překrásná kaštanově zbarvená srst tvoří jen zlomek toho, co budete na irském setrovi milovat. Hlavní je jeho laskavé srdce, které z něj dělá toho nejoddanějšího rodinného společníka.
Detail článku >
Bígl

Bígl

Bíglové milují, když se něco děje! Tito velmi aktivní a inteligentní psi nepohrdnou žádnou hrou, ani dlouhou procházkou. Při důsledném výcviku se z nich stanou srdeční a laskaví společníci. Hodí se i k dětem – ani když se naštvou, by nekousli.
Detail článku >
Jack Russell teriér

Jack Russell teriér

Jack Russell teriér je nebojácný pejsek s vlastním názorem a laskavým srdcem. Při důsledném výcviku se z něj stane oddaný člen rodiny, který vás nikdy nepřestane vyvádět z údivu svojí hravostí a čilostí.
Detail článku >
Kavalír King Charles španěl

Kavalír King Charles španěl

Kavalír King Charles španěl je plemeno, které si nelze nezamilovat. Tento laskavý pejsek se srdcem na správném místě je absolutně nekonfliktní a neagresivní. Dokonale se přizpůsobí vašemu stylu života a bude vás vždy oddaně zbožňovat.
Detail článku >
Irský vlkodav

Irský vlkodav

Irský vlkodav může nahánět na první pohled hrůzu, to je však jen klamný dojem. Je to milující a laskavý psí společník s něžným srdcem, který je svému pánovi a celé rodině až neskutečně oddaný a věrný.
Detail článku >