Plemena psů

Nejčtenější
Řadit dle:26 produktů
Pudl

Pudl

Patří mezi jedno z nejinteligentnejších plemen na světě. Rychle chápe a je pro každou srandu. Oběť moderní konzumní doby co do počtu nejrůznějších módních výstřelků. A pro větší variabilitu si můžete vybrat ze čtyř velikostí. Pokud zvolíte dobrého kadeřníka s nápaditými barvami, může z vašeho pudla vyčarovat třeba barevnou zebru nebo růžový obláček načesané a nadýchané srsti.
Detail článku >
Bernský salašnický pes

Bernský salašnický pes

Roztomilý medvídek, který se hodí do každé nepohody a je věrným přítelem. O věcech dlouho přemýšlí, než se pro něco rozhodne, do moudrosti však musí dorůst. Je velký srdcem – a to doslovně. Mnozí chovatelé se snaží tento neduh šlechtěním vymýtit, ale „berňáci“ dál umírají již v mladém věku.
Detail článku >
Anglický setr

Anglický setr

Anglický setr je skutečný psí džentlmen, který nejen, že je přátelský, milý a laskavý, ale také skvěle vypadá. Ačkoliv je to schopný lovecký pes, je dnes často chován jako domácí mazlíček nebo atraktivní výstavní pes.
Detail článku >
Anglický kokršpaněl

Anglický kokršpaněl

Angličtí kokršpanělé jsou mimořádně přátelští a přítulní rodinní mazlíci, kteří v sobě ale nezapřou geny lovce. Pokud s nimi nechcete chodit na lov, musíte se jim postarat o zábavu. Uplatní se při sportech i dlouhých túrách do přírody.
Detail článku >
Norvičský teriér

Norvičský teriér

Norvičský teriér je roztomilý a nebojácný pejsek, který vás bude bezmezně milovat. Je to citlivý mazlík, který se vám brzy naučí rozumět i beze slov. Je velmi inteligentní a učenlivý, osvojí si takřka cokoliv, co se ho rozhodnete učit.
Detail článku >
Anglický špringršpaněl

Anglický špringršpaněl

Anglický špringršpaněl je skvělým společníkem. Miluje lidi, nadšeně vítá návštěvy, rozumí si i s ostatními zvířaty v domácnosti. Vy si ho zamilujete kvůli jeho absolutně nekonfliktní jemné povaze.
Detail článku >
Jorkšírský teriér

Jorkšírský teriér

Jorkšírský teriér je malý temperamentní bojovník s velkým srdcem, oddaný své rodině a ochotný ji hrdinně bránit proti všemu nebezpečí. Odvaha tohoto malého tvorečka je obdivuhodná! Přizpůsobí se životnímu stylu svého majitele. Rád si zasportuje, ale spokojí se i s aportováním v obýváku.
Detail článku >
Welsh Terrier

Welsh Terrier

Velšteriéři jsou za každých okolností skvěle naladění houževnatí pejsci. Nejsou tak vznětliví jako ostatní teriéři, zato jsou přátelští, neagresivní, odvážní a neskutečně zvídaví! S nadsázkou se dá říct, že žádný plot pro něj není dost vysoký.
Detail článku >
Irský setr

Irský setr

Irský setr je dobrosrdečný a hravý elegán. Ladná štíhlá postava, ušlechtilý výraz a překrásná kaštanově zbarvená srst tvoří jen zlomek toho, co budete na irském setrovi milovat. Hlavní je jeho laskavé srdce, které z něj dělá toho nejoddanějšího rodinného společníka.
Detail článku >
Bígl

Bígl

Bíglové milují, když se něco děje! Tito velmi aktivní a inteligentní psi nepohrdnou žádnou hrou, ani dlouhou procházkou. Při důsledném výcviku se z nich stanou srdeční a laskaví společníci. Hodí se i k dětem – ani když se naštvou, by nekousli.
Detail článku >
Jack Russell teriér

Jack Russell teriér

Jack Russell teriér je nebojácný pejsek s vlastním názorem a laskavým srdcem. Při důsledném výcviku se z něj stane oddaný člen rodiny, který vás nikdy nepřestane vyvádět z údivu svojí hravostí a čilostí.
Detail článku >
Kavalír King Charles španěl

Kavalír King Charles španěl

Kavalír King Charles španěl je plemeno, které si nelze nezamilovat. Tento laskavý pejsek se srdcem na správném místě je absolutně nekonfliktní a neagresivní. Dokonale se přizpůsobí vašemu stylu života a bude vás vždy oddaně zbožňovat.
Detail článku >
Irský vlkodav

Irský vlkodav

Irský vlkodav může nahánět na první pohled hrůzu, to je však jen klamný dojem. Je to milující a laskavý psí společník s něžným srdcem, který je svému pánovi a celé rodině až neskutečně oddaný a věrný.
Detail článku >
Welsh Corgi Pembroke

Welsh Corgi Pembroke

Ač není Corgi na pohled žádný velký hafan, je to překvapivě ovčácký pes šlechtěný k nahánění stád! V současnosti je však nejznámější tím, že učaroval i britské královně.
Detail článku >
Flat coated retrívr

Flat coated retrívr

Flat coated retrívr je přátelský optimista, který miluje lidi. Ze společnosti je nadšený, miluje hry a rád si se svým pánem zasportuje. Zbožňuje dlouhé túry, procházky přírodou, agility, lovecké disciplíny a v neposlední řadě si s vámi půjde i rád pravidelně zaběhat.
Detail článku >
Australský ovčák

Australský ovčák

Ačkoliv se na první pohled tváří jako ostřílený ovčák, kterého jen tak něco nerozhází a svědomitě shání stádo, je to především věrný pes závislý na svém pánovi a rodině. Ty oddaně chrání a zbožňuje. Miluje kontakt s člověkem a společné hry. Je to pes velmi aktivní a energický a jen tak nějakou krátkou procházkou ho neuspokojíte.
Detail článku >
Maltézský psík

Maltézský psík

Maltézáček je skvělý společník, laskavý psíček, malý, oddaný, toužící po maximálním množství lásky a něhy. Má jemnou povahu a rád si hraje. Bude skvěle vycházet s dětmi. Nebude se trápit ani v bytě – pokud mu budete dělat společnost.
Detail článku >
Sheltie

Sheltie

Pokud ji považujete za zmenšeninu kolie, hluboce se pletete. Mezi kolií a sheltií je velký rozdíl, který ovšem zaznamenáte pouze pokud s nimi žijete. A že je život s sheltií jedno velké dobrodružství!
Detail článku >
Irský pšeničný teriér

Irský pšeničný teriér

Není teriér jako teriér. Jsou specifika, která jsou všem teriérům stejná, jako třeba určitá míra paličatosti, a jsou překvapivé výjimky, které potvrzují pravidlo – irský pšeničný teriér, tzv. Wheaten, je dokonalý rodinný parťák pro aktivní páníčky, kteří umějí poskytnout pevnou ruku i spoustu zábavy.
Detail článku >
Malinois

Malinois

Malinois je příslušníkem plemene belgický ovčák, který je oblíbený pro svou pracovitost a vytrvalost. Jestli hledáte psa, který vyzkouší všechny vaše výcvikářské stránky, psa, který je častěji oříškem než miláčkem, směle do toho! Ale nebojte, jsou i gaučáci...
Detail článku >
Skotský teriér

Skotský teriér

Houževnatý psí parťák pro každou srandu. Dokáže pobavit nejen svým vzezřením, ale i svými nápady. Má spoustu energie a nikdy vás nezradí, i když občas si dá načas, než se rozmyslí, jestli poslechne. Je to typický teriér tělem i duší.
Detail článku >
Brazilská fila

Brazilská fila

Brazilská fila není plemeno pro každého. Má kouzlo majestátního hlídače a někdy hlídá i víc, než byste chtěli. Po buldokovi podědila tvrdohlavost, po mastifovi loveckou odhodlanost a stala se tudíž psem pro pokročilejší chovatele. Dříve se chovala pro lov jaguárů a panterů a je jim rovnocenným protivníkem.
Detail článku >
Dobrman

Dobrman

Dobrman je cílevědomý a nenahraditelný parťák, který byl dříve spojován s přísným vzhledem ostrého hlídače s kupírovanýma ušima. Kupírování už je naštěstí dnes zakázáno a plemeno dobrman zažívá obrození v oblíbenosti mezi pejskaři.
Detail článku >
Československý vlčák

Československý vlčák

Plemeno pohraničářů, které dnes zůstává spíše víceméně nepochopeno a nedoceněno. Běžně můžete vidět nešťastné ČSV na zahradě v kotci nebo nešťastné majitele se zdevastovaným bytem. Není to plemeno pro každého. Musíte v sobě mít duši a povahu vlka, abyste si s tímto králem lesů skvěle sedli a vzniklo tak nedocenitelné partnerství.
Detail článku >
Německý ovčák

Německý ovčák

Asi nejznámější plemeno světa, které proslavil především geniální komisař Rex, je především pracovním parťákem. Patří mezi jednu z nejinteligentnějších ras a pro svého pána by dýchal. Dokáže zachraňovat i pomáhat
Detail článku >
Border kolie

Border kolie

Border kolii si zamilujete a ona si zamiluje vás. Je temperamentní, čilá a rychle se učí. Sama se ale povely nenaučí a při absenci výcviku si snadno osvojí zlozvyky. Nikdy ale není agresivní.
Detail článku >