Carnilove

Carnilove je superprémiové holistické krmivo z divokých mas pro naše malé domácí šelmy. Psi i kočky mu nemohou odolat díky vysoké chutnosti, majitelé si zase u mazlíčků krmených Carnilove pochvalují zlepšení kondice a srsti, úpravu hmotnosti a příznivý vliv na celkové zdraví a vitalitu!


 
Čtyři moderní závody v České republice, vývoz do 70 zemí světa, vědomí historické kontinuity soužití člověka se zvířetem, divoká masa a bezobilné receptury – to je superprémiové holistické krmivo Carnilove jen v několika bodech. Dá se toho o něm říct mnohem více. Carnilove je výsledkem lásky ke zvířatům a respektu k jejich přirozenosti.
Za značkou Carnilove stojí rodinná firma, která má v oboru již více než dvacetiletou praxi. Ale výroba krmiv není vše. Základem úspěchu bylo a je i to, že jsou to všichni chovatelé a milovníci zvířat, kteří ví, co psi a kočky ve svých mističkách potřebují.

 

Carnilove respektuje divokou přirozenost našich chlupáčů

K přípravě vyvážených a super kvalitních krmiv přistupuje Carnilove s naprostým respektem k divoké přirozenosti našich chlupáčů. Reflektuje přitom kontinuitu soužití člověka se zvířetem. Vždyť pes provází člověka již po tisíciletí. První známky tohoto výjimečného spojení se datují zhruba do roku 12 000 př. n. l., a to už je nějaký ten pátek! Za tu dobu pes pozvolna přizpůsoboval svůj jídelníček o něco poklidnějšímu životu po boku svého pána. Kus dravé šelmy v něm ale zůstal. Přinejmenším si stále potrpí na super kvalitní maso!

 

Carnilove obsahuje maso sobí, bažantí i maso z divočáka

Protože jsou naši pejskové a kočičky pořád takové naše malé šelmy, vybírá Carnilove do svých krmiv všechny zdroje masa divokého původu velmi pečlivě. Chlupáči v granulích, konzervách a pamlscích najdou maso sobí, kachní, bažantí, krocaní, maso z divočáka, lososa a další. Carnilove se tak snaží jídelníček našich mazlíků co nejvíce připodobnit jídelníčku šelmy, která se živí svojí kořistí. Maso doplňuje lesní ovoce, zelenina, divoké bobule a byliny. I ty patří do jídelníčku šelmy, která je konzumuje jako obsah žaludku své kořisti. Pro nás jako zodpovědné a milující chovatele to ale znamená především to, že náš mazlík do svého jídelníčku dostává přírodní antioxidanty, které chrání buňky, posilují imunitu a brání předčasnému stárnutí organizmu.

Carnilove = holistické receptury bez obilovin a brambor

Krmiva Carnilove jsou „grain-free“ – tedy bez obilovin. Neobsahují ani brambory. Zatímco v mnohých ostatních krmivech slouží obiloviny jako zdroj energie, Carnilove se snaží, aby naši chlupáči energii získávali z kvalitnějších zdrojů. Nadbytek energie z obilovin a brambor často u průměrně aktivních psů a koček vede k ukládání ve formě tuku. Naši hafani a kočičáci, kteří dennodenně nevydají nadprůměrné množství energie, tak tloustnou, a to jim rozhodně neprospívá.

Lososový olej pro srdce jako zvon i luxusní srst

Krmiva Carnilove pro psy a kočky obsahují lososový olej přímo ze skotských lososů. Ten je důležitý zejména díky vysokému obsahu DHA a EPA mající pozitivní vliv na mentální schopnosti a učenlivost našich chlupáčů – agility trénink i aportování půjde hafanovi hned o chloupek lépe. O zdraví nervové soustavy a srdce jako zvon se zase postarají v lososovém oleji obsažené omega-3 nenasycené mastné kyseliny. Jako bonus bude mít váš hafan nebo kočičák po lososovém oleji naprosto exkluzivní srst!

Mořské řady působí příznivě na štítnou žlázu

Krmiva Carnilove obsahují i celou řadu dalších z nutričního hlediska velmi zajímavých ingrediencí. Mimo jiné i mořské řasy. Ty krom toho, že podporují imunitu, působí příznivě i na činnost štítné žlázy a metabolismus. Na pohybový aparát zase blahodárně působí chondroprotektiva. Z krmiv Carnilove je mazlíci získávají prostřednictvím obsažených schránek mořských korýšů a extraktů z chrupavek. Zejména psi s vysokou fyzickou zátěží nebo psi větších plemen právě chondroprotektiva ve svém jídelníčku potřebují.

Carnilove se skvělými výsledky otestovalo 38 psů a koček

U krmiv Carnilove lze také říci, že byla testována na skutečných zvířatech. 38 psů a koček se po dobu 2 měsíců živilo jen krmivy Carnilove a výsledky byly skvělé!

Hafani kvitovali vysokou chutnost granulí. Jejich majitelé zase pozitivně hodnotili, jak se chlupáčům zlepšila srst a jak se díky Carnilove dostali do skvělé fyzické kondice. Zaznamenali úpravu hmotnosti (k lepšímu) a posílení celého těla. Majitelé aktivních psů, kteří si s nadšením užívají všemožné psí sporty a závody, vyzdvihovali, že je Carnilove skvělé jako příprava na trénink. Problémy s krmivy Carnilove neměli ani psi alergičtí nebo psí celiaci.

I kočky, které jsou všeobecně známé jako velmi vybíravé, si s Carnilove pochutnaly. Nadšeně se jím krmily i ty nejmlsnější. Majitelé si pochvalovali zejména příznivý vliv na kočičí srst – na první pohled si všimli, že jejich kočičáci nelínají tak silně jako předtím. Kočkám se rovněž zlepšila kondice, osvalení těla. U těch, které občas trápil nějaký ten faldík, se upravila a stabilizovala tělesná hmotnost. Kočkám krmivo Carnilove prospívá i po zdravotní stránce. Kromě toho, že ho mohou jíst i kočičí alergici a miciny s citlivým zažíváním, snižuje riziko vzniku močových kamenů a redukuje zubní plak.

Carnilove
Vytvořeno25.04.2019

Používáme cookies, protože se pro vás snažíme udělat nakupování co nejpohodlnější. Nastavení používání cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Více informací.

Rozumím