Co se skrývá pod pojmem holistické krmivo?

Jednoduše řečeno, holistické krmivo označuje takzvané komplexní, skvěle vyvážené krmivo. Navíc s ohledem na původ psů jako šelem.

Holistická krmiva jsou krmiva bez obilovin nebo se sníženým obsahem obilovin, což je dobře, nejednomu pejskovi způsobují obilniny velké zažívací problémy. Holistické granule jsou plné čerstvého masa, přírodních vitamínů z lesního ovoce a bylinek.

Holistická krmiva jsou špičkou na trhu, psovi poskytují opravdu to nejkvalitnější krmení. Je to sice dražší záležitost, ale jakmile holistické krmivo vyzkoušíte, pochopíte, že cena = kvalita.

 

Výhody krmení holistickým krmivem:

  1. Hlavní vstupní surovinou je čerstvé maso nebo masová moučka vyrobená z čerstvého masa.
  2. Krmiva neobsahují žádné konzervační látky ani zhušťovadla.
  3. Pokud krmivo obsahuje obiloviny, tak jsou uvedeny až na nižších příčkách, v ideálním případě však krmivo neobsahuje vůbec žádné obiloviny.
  4. Krmivo neobsahuje ani žádné vedlejší produkty živočišného původu jako jsou různé masové deriváty atp.
  5. Holistiská krmiva jsou maximálně stravitelná, což znamená nižší denní dávku krmiva.

Holistickým krmivem tak svému pejskovi dopřejete opravdu to nejlepší krmivo, které lze koupit. Je to také krmivo vhodné pro psy s citlivějším trávením, potravinovou intolerancí, alergií a pro psy s trávícími problémy.

A která krmiva se řadí mezi holistická?

Je to například AcanaBrit Carnilove, Applaws a mnohé další.

Je na každém, jaký způsob krmení každý chovatel zvolí pro svého mazlíčka. Bylo nám potěšení představit Vám holistická krmiva. V případě, že si nebudete jisti volbou správného krmiva, nebojte se nám napsat, rádi Vám pomůžeme vybrat vhodné krmivo.

 

 

Co se skrývá pod pojmem holistické krmivo?
Vytvořeno03.06.2016

Používáme cookies, protože se pro vás snažíme udělat nakupování co nejpohodlnější. Nastavení používání cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Více informací.

Rozumím