Fitmin - krmivo s čerstvým masem nabité živinami!

Česká superprémiová krmiva Fitmin jsou prvotřídními krmivy pro pejsky i kočky. Díky tomu, že jsou nabité bílkovinami z čerstvého masa, se budou naši mazlíci na každou mističku těšit!

Dávno pryč jsou doby, kdy pejsci dostávali jen zbytky od stolů nebo granule podprůměrné kvality. Z našich mazlíků se stali plnohodnotní členové našich rodin a stejně tak si i pochutnávají. Živinami a chutěmi nabité granule, super zdravé pamlsky a vytuněné masové konzervy jsou pro naše chlupáče jako jídlo v michelinské restauraci. Když čteme, z čeho všeho se některá superprémiová krmiva skládají, začínají se i nám sbíhat sliny a říkáme si, jestli ti naši pejskové nejí lépe než my! Čerstvé maso, dokonale poskládaná receptura, vitamíny nabitá zelenina a ovoce, bylinky... Ale proč bychom chlupáčům nedopřáli to nejlepší – vždyť jsou to naše lásky!

Fitmin – krmivo vytuněné k dokonalosti

Dokonalým příkladem takového na 100 % vytuněného krmiva je i český Fitmin! Ano, slyšíte dobře – ČESKÝ. Fitmin je totiž česká firma, která se v srdci Orlických hor rozhodla udělat něco super pro naše milované němé tváře. Řekli „dost“ dobám, kdy jsme domácí mazlíčky krmili nekvalitními krmivy ze supermarketů a vytvořili několik řad superprémiových krmiv, výživových doplňků a přírodních pamlsků pro psy, kočky a koně, do kterých se nezamilují jen mazlíčci, ale i chovatelé.

Pejskaři z Fitmin svým krmivem krmí i své milované border kolie

Na vývoji českého klenotu jménem Fitmin se podílejí významní chovatelé i lidé, kteří se svými zvířátky sportují – členové národního musherského týmu nebo závodníci v agility. Fitmin je zkrátka „velká rodina“, do které každý přispívá svým know-how, svojí láskou ke světu zvířat a touze po maximální kvalitě. Členy této velké rodiny jsou i psi samotní. Fitmin má totiž i svoji vlastní chovatelskou stanici border kolií, se kterými tito oddaní pejskaři soutěží v agility, skládají zkoušky v pasení ovcí či poskytují canisterapii. Chuť i kvalitu tedy testují na sobě samých, respektive na svých mazlíčcích, pro které chtějí to nejlepší. Existuje snad lepší důkaz?

Granule z čerstvého masa, to chceme vidět v mističkách svých mazlíčků!

A co vlastně stojí za luxusní chutí a mimořádnou kvalitou superprémiového krmiva Fitmin? Je to především čerstvé maso! Fitmin je vůbec první českou značkou (a jednou z prvních Evropě), která začala při výrobě granulí využívat skutečné nefalšované čerstvé maso s původní vlhkostí 70 %! A to už je něco. Co byste si dali raději – jídlo z masové moučky nebo z čerstvého masa? Odpověď je jasná. Proč luxus v podobě čerstvého masa nedopřát i našim mazlíčkům? Díky Fitminu můžeme! Granule Fitmin se vyrábí z vykostěného masa vysoké kvality. Proto šťavnaté granulky Fitmin chutnají i těm nejmlsnějším chlupáčům.

Fitminem můžete krmit psy, kočky i koně. Pro pejsky máme v naší nabídce od tohoto superprémiového krmiva granule pro štěňata, juniory, psí dospěláky i seniory. Krmivo vybírejte i dle velikosti plemene vašeho pejska. Ve všech životních stádiích si můžete vybrat mezi granulemi pro malá, střední i velká plemena. Luxusní záležitostí pro psí mlsouny jsou granule Fitmin Dog Purity, která obsahují 61 až 78 % bílkovin živočišného původu doplněných o rafinovanou směs ovoce, zeleniny a bylinek. V holistických krmivech řady Purity najdete i pampelišku, černý rybíz, zázvor, dýni a další. Pochutná si na nich i štěně, pro které je zdravý start ve vývoji naprosto klíčový – právě pro štěňata, protože mají vyšší potřebu bílkovin a živin, má Fitmin směs doslova nabitou bílkovinami (ano, je to ta se 78 % bílkovin).
 
Fitmin myslí i na mlsné miciny

A víte, za co my Fitmin na 100 % milujeme? Za to, že myslí na kočky! Super a extra a naprosto vytuněných krmiv pro pejsky už na trhu pár je, ale ty naše domácí miciny a kocourkové, kteří jsou mlsní… no, mlsní jako to kočky umí… tak pro ty to s těmi superprémiovými granulemi až tak slavné není. Naštěstí Fitmin má luxusní krmivo i pro ty nejzmlsanější kočičáky. Kromě základní řady kompletních krmiv Fitmin cat For life má i specialitku v podobě kočičí řady Purity, která se může pochlubit 69 % až 86 % bílkovin. S Fitmin Purity nakrmíte koťátka (pro ty je krmivo s nejvyšším obsahem bílkovin), domácí miciny s menším množstvím pohybu, kastrované kočky, dlouhosrsté kočky i kočičí seniory. V naší nabídce od Fitminu ale najdete i krmivo, které svým složením pečuje o zdraví močového ústrojí nebo ústní dutiny. Na své si přijdou i ty nejmlsnější čičiny. Pro ty jsou granule Fitmin Cat Purity Delicious.

V jednoduchosti je krása, a proto jsou receptury Fitmin založené na omezeném množství špičkových surovin. Bude stačit jediná plná mistička a naši pejsci i kočičáci se budou oblizovat až za ušima. Dopřejte svému mazlíčkovi superprémiové krmivo, díky kterému bude v té nejlepší kondici!

 

Fitmin - krmivo s čerstvým masem nabité živinami!
Vytvořeno25.03.2019

Používáme cookies, protože se pro vás snažíme udělat nakupování co nejpohodlnější. Nastavení používání cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Více informací.

Rozumím