Marp – krmení bez kompromisů!

Co očekáváte od prvotřídního krmiva pro pejsky? Aby obsahovalo vysoké procento masa? Aby bylo dobře stravitelné? Aby bylo připraveno z těch nejšpičkovějších surovin? Aby neobsahovalo alergeny v podobě přidaných chemických látek? Samozřejmě! A také, aby hafanovi strašně chutnalo. Na těchto principech staví i prvotřídní krmivo Marp.

 

Česká myšlenka a britská výroba

První krmivo Marp bylo vyrobeno v České republice na podzim roku 2012. Lidé ve společnosti Pučálka, která za jeho vznikem stojí, už od samého začátku věděli, co chtějí, aby krmivo Marp splňovalo – aby bylo kvalitní, prospívalo psímu zdraví a zároveň cenově dostupné. Společnost začala spolupracovat s britským výrobcem, který disponuje nejmodernější technikou na světě a pro Marp zajišťuje suroviny prvotřídní kvality.

Suroviny pro výrobu Marp Holistic pochází z lokálních anglických farem

Marp v sobě tedy spojuje českou myšlenku s britskou kvalitou. Kupříkladu pro výrobu krmiv Marp Holistic jsou používány jako hlavní suroviny produkty z lokální anglických farem. Výrobci si u krmiv Marp zakládají na tom, že všechny suroviny v krmivu obsažené musí mít pozitivní vliv na celkové zdraví psa. Pro pejsky má Marp dvě produktové řady:

1)         Marp Holistic

2)      Marp Natural

Holistický Marp = vysoký obsah masa bez obilovin

První zmíněná holistická řada představuje špičkovou psí výživu s vysokým obsahem masa bez obilovin. Může se pochlubit i tím, že k její výrobě byl použit pouze jeden zdroj bílkovin. Díky tomu toto krmivo snáší lépe i psi, kteří trpí na různé potravinové alergie nebo mají citlivé zažívání. Jelikož se jedná o „grain-free“ krmivo, tedy bezobilné, neslouží jako zdroj sacharidů obiloviny, ale výživné a na cenné látky bohaté batáty. Krmiva řady Marp Holistic obsahují i bylinky působící pozitivně na psí organizmus.

Marp Natural – v jednoduchosti je krása, a také zdraví

Marp Natural je vynikající zejména díky jednoduchému, ale špičkovému složení. Jeden hlavní zdroj bílkovin a jeden hlavní zdroj sacharidů – to je základ. Méně totiž znamená často více. Naturální řada Marpu je hypoalergenní – hodí se i pro pejsky s citlivými bříšky.

Marp jednoproteinové konzervy jsou výborně stravitelné

Kromě Marp granulí nabízíme i vytuněné Marp konzervy, které jsou plné masa. Jak je zvykem v holistické Marp dietě, i masové konzervy této značky jsou jednoproteinové – pro pejsky tedy lépe stravitelné.

Krmiva Marp podporují svým složením enzymatickou rovnováhu a vstřebávání důležitých živin. Pokud má váš pejsek nadváhu nebo sklony k ní, jsou pro něj krmiva Marp také ideální. Vyvážený poměr živin totiž napomáhá redukci hmotnosti. Co nás ale na krmivech Marp baví nejvíc, je výjimečná chutnost, bez které to nelze.

 

Marp – krmení bez kompromisů!
Vytvořeno14.08.2019