Česká pošta - Slovensko

Základní informace

Balík může mít váhu až 30 kg (včetně obalového a výplňového materiálu). V praxi je tedy nutno počítat zhruba s 27 kg čisté váhy zboží. Zbylé 3 kg váží kartonová krabice a výplň proti poškození zboží. 
V den doručování budete informováni SMS zprávou. V den expedice obdržíte podrobný e-mail s číslem balíku a datem doručení. Balíky jsou doručovány v pracovní dny, v běžné doručovací době, kterou Pošta nabízí v dané lokalitě. Po neúspěšném pokusu o doručení je balík uložen na nejbližší ukládací poště a budete informováni prostřednictvím SMS, e-mailem i papírovou výzvou.

Doručení na Slovenskou probíhá do 48 hod od vyexpedování zboží.

Pozor. Pokud si zboží nevyzvednete do 7 kalendářních dnů, je automaticky odesíláno zpět.


 Uvedené ceny platí pro balík do 30 kg, za každý další balík nad 30 kg je účtováno další poštovné, ale jen jedna dobírka.


Sledování balíku
Pokud potřebujete znát bližší informace o stavu a termínu dodání Vaší objednávky, můžete dle čísla balíku (najdete jej následující pracovní den po expedování objednávky v sekci Faktury i ve svém mailboxu) vyhledat svou zásilku na infolince 800 177 889 nebo zde.

Na vašem soukromí nám záleží
Náš e-shop ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení