Primordial

Holistická bezobilná krmiva Primordial s vysokým obsahem čerstvého masa uspokojí každého zvířecího gurmána! Pochází z italského regionu proslaveného výbornou kuchyní, z oblasti, kde si místní na dobré jídlo potrpí. Evidentně jim záleží i na tom, co jí jejich psi a kočky!
 
Italové jsou vyhlášení gurmáni. To, že si potrpí na dobré jídlo z těch nejčerstvějších ingrediencí, je v gastronomii známá věc, ale co kdybychom vám řekli, že jim stejně jako na jídle záleží i na tom, co jedí jejich psi a kočky? Ano! Je to tak. Jasným důkazem jsou holistická bezobilná krmiva Primordial.
 
Čerstvé maso vařené v páře, ovoce, zelenina a bylinky – vše v té nejvyšší kvalitě
 
Krmiva Primordial pochází ze slunné Itálie, přímo z okolí města Parma, oblasti známé jako „Údolí jídla“, kde se vše točí kolem skvělé gastronomie. Dokonce i krmivo pro psy a kočky, které se zde vyrábí, je připravováno z těch nejvybranějších surovin sledovaných a kontrolovaných během celého výrobního procesu. Maso je připravováno jedině v páře, aby si zachovalo všechny živiny. Aby měli naši chlupáči dostatek vitamínů a minerálů, jsou krmiva obohacena o bylinky, ovoce a zeleninu.
 
Tradice Primordial je založena na lásce ke zvířatům
 
Za krmivy Primordial stojí firma Mister Pet, jejíž farmářská tradice sahá až do roku 1838. Tehdy rodina Gambarelli koupila svoji první farmu, kde začala s chovem dobytka, prasat, ovcí, drůbeže a králíků. Láska ke zvířatům jim byla vlastní již od samého počátku. Tehdy se ale rodina soustředila především na výrobu sýra Parmigiano Reggiano. Zvířata byla ale brána za součást rodiny. Děti s nimi vyrůstaly a naučily se je milovat. Protože pro svá zvířata chtěla rodina vždy to nejlepší, začala se zajímat o možnost výroby kvalitního krmiva. Jako farmáři měli dobře našlápnuto.
 
V roce 1995 byla založena firma Mister Pet. Ze začátku se zabývala výrobou pamlsků, jako jsou sušené vepřové uši nebo šunkové kosti. Poptávka po kvalitních „farmářských“ pamlscích ale rostla a firma postupně rozšiřovala svoji výrobu a investovala do zdokonalování technologií.
 
Primordial – kvalitní krmivo vyráběné s ohledem na zdravé životní prostředí
 
Mister Pet si zakládá na tom, že vyvíjí neustále nové receptury a ty staré zdokonaluje za pomoci odborníků na slovo vzatých – veterinářů a výživových odborníků. Všechny nadšence do ekologie potěší, že při výrobě krmiv Primordial je využita energie z fotovoltaických panelů – ta dokonce pokrývá skoro celou energetickou potřebu výroby. Voda a vzduch vylučované při výrobě prochází čištěním, aby se vrátily do přírody tak čisté jako na začátku.
 
Bezobilná krmiva Primordial jsou vysoce stravitelná
 
Krmiva Primordial jsou sestavena tak, aby v našich domácích šelmách probudila znovu prapůvodní divoké instinkty. 35 % čerstvého masa je vyšperkováno o bylinky, zeleninu a ovoce – všechny suroviny jsou pečlivě vybírané z italského gastronomického ráje. Samozřejmostí jsou bezobilné receptury – krmiva Primordial jsou proto vysoce stravitelná a hodí se i pro pejsky a kočičky s citlivým zažíváním, kterým obilniny v krmivo úplně nesedí.

Primordial
Vytvořeno25.04.2019