Taste of the wild

Taste of the Wild je výjimečně kvalitní superprémiové krmivo, díky kterému vaši domácí chlupáči okusí chuť drsné divočiny. Do detailu vychucené receptury si psi i kočky okamžitě zamilují.
 
Vybíráte mezi superprémiovými krmivy „to pravé ořechové“ pro vašeho chlupáče? Nepochybně narazíte i na Taste of the Wild, která jsou takovou vytuněnou srdcovkou, kterou si vy zamiluje na první pohled a vaši mazlíčci na první ochutnání. O této top značce snad ani nejde mluvit jinak než v superlativech. Vyrábí krmiva kompletně bez obilovin, nezávislé testy krmiv ji každoročně řadí na přední místa celosvětových žebříčků, vyrábí se ve Spojených státech amerických s respektem k přirozenému původu našich psích i kočičích kamarádů, a navíc jim chutnají!

S Taste of the Wild okusí vaši chlupáči jídelníček dravé šelmy

Filosofie značky vychází z toho, že naši mazlíčci byli a jsou šelmy. A proto místo obilí plní svá krmiva luxusními surovinami – poctivým masem, ovocem a zeleninou. Nikdo ale neříká, že z vašich gaučáků udělá trhače prahnoucí po kořisti a z miloučkých micin dravé tygry. Je to jako, když se v televizi díváme na Revenanta a přemýšlíme, jestli bychom to také dokázali. Vaši mazlíčci si díky Taste of the Wild dopřejí sny o životě v divočině a luxusu mimořádné chuti pečených bizonů, divočáků, kachen, krocanů, křepelek, jelenů, jehňat, pstruhů a uzeného lososa.

Krmiva Taste of the Wild obsahují probiotika pro zdravý imunitní systém vašich psů a koček

Taste of the Wild pro svá krmiva vybírá jen suroviny nejvyšší kvality. Mimořádné receptury doplňují výživné bílkoviny o ovoce a zeleninu, které jsou pro zdravé zažívání a celkové zdraví psího a kočičího organismu nezbytné. Dodávají mu vlákninu, antioxidanty, vitamíny a minerály. Nedílnou součástí těchto superprémiových granulí jsou pro organismus cenná probiotika. Proč? Základem neprůstřelného imunitního systému zvířete je zdravý trávicí trakt. V krmivech Taste of the Wild se proto nachází probiotika mající základ v bakteriích běžně se vyskytujících v psím a kočičím zažívání. Do krmiva jsou přidávány až po vaření, aby se tepelným zpracováním nezničily.

Taste of the Wild, to jsou krmiva z bizonů, divočáků i dalších exotických surovin

Protože Taste of the Wild obsahuje celou řadu možná až exotických surovin, představíme si několik z nich!

Pečený bizon – S bizoním masem v našich končinách příliš často do styku nepřijdeme, proto toho o něm ani příliš nevíme. Bizoní maso obsahuje méně tuku než hovězí, a přitom je v něm velké množství minerálních látek. Je bohaté na esenciální mastné kyseliny. Pečením je jeho chuť ještě atraktivnější! Vaši mazlíčci ho objeví v recepturách High Prairie Canine a High Prairie Puppy.

Divočák – Trochu jako z Asterixe a Obelixe, že? Kančí maso, které tvoří základ receptury Southwest Canyon Canine, poskytuje organizmu chlupáče aminokyseliny nezbytné pro správnou funkci svalů a vnitřních orgánů.

Batáty – Batáty, nebo také sladké brambory, jsou i v našem jídelníčku mnohými nutričními terapeuty vyzdvihovány před klasickými brambory. Jsou bohaté na vlákninu, vitamín A, C a B6, železo, vápník a beta karoten. Najdeme v nich i draslík nezbytný pro správnou funkci srdce. Rostlinné steroly v nich obsažené snižují hladinu cholesterolu. Jsou superpotravinou, která prospěje i našim mazlíkům.

Omega-3 a omega-6 mastné kyseliny – V reklamách mnohdy skloňované aminokyseliny jsou v psím a kočičím jídelníčku nezbytné, neboť podporují zdraví kůže a srsti, která díky nim zůstává hustá a lesklá.

Chelátové minerály – Minerály jsou pro zdraví organizmu zásadní. Je prokázáno, že minerály v chelátové formě prochází trávicím traktem beze změny. Poté jsou snáze vstřebávány v tenkém střevě. Hlavním plusem chelátových minerálů v krmivu je tedy především to, že vynikají mnohem vyšší vstřebatelností.

S Taste of the Wild lze krmit i štěňata a koťata!

Krmiva Taste of the Wild jsou skvělým krmivem pro pejsky a kočičky v každém věku. Již od štěněcího a kotěcího věku je tak možné krmit vašeho mazlíčka superprémiovým krmivem, díky němuž si bude užívat svého života s vámi naplno. Pro štěňata jsou speciálně určeny receptury High Prairie Puppy a Pacific Stream Puppy. Dvě kočičí receptury, které Taste of the Wild vyrábí a které nabízíme – Rocky Mountain a Canyon River, jsou obě vhodné pro kočky ve všech fázích života – tedy i pro koťata.

Taste of the Wild je skutečně exkluzivním krmivem, které vás okouzlí na první pohled nápaditým obalem, jenž takřka vypráví příběh z divočiny, takový sen, který váš mazlík bude snít, až si bude užívat do detailu vychucené receptury tohoto superprémiového krmiva.

 

Taste of the wild
Vytvořeno20.03.2019