Taste of the wild

Taste of the Wild je výjimečně kvalitní superprémiové krmivo, díky kterému vaši domácí chlupáči okusí chuť drsné divočiny. Do detailu vychucené receptury si psi i kočky okamžitě zamilují.
 
Vybíráte mezi superprémiovými krmivy „to pravé ořechové“ pro vašeho chlupáče? Nepochybně narazíte i na Taste of the Wild, která jsou takovou vytuněnou srdcovkou, kterou si vy zamiluje na první pohled a vaši mazlíčci na první ochutnání. O této top značce snad ani nejde mluvit jinak než v superlativech. Vyrábí krmiva kompletně bez obilovin, nezávislé testy krmiv ji každoročně řadí na přední místa celosvětových žebříčků, vyrábí se ve Spojených státech amerických s respektem k přirozenému původu našich psích i kočičích kamarádů, a navíc jim chutnají!

S Taste of the Wild okusí vaši chlupáči jídelníček dravé šelmy

Filosofie značky vychází z toho, že naši mazlíčci byli a jsou šelmy. A proto místo obilí plní svá krmiva luxusními surovinami – poctivým masem, ovocem a zeleninou. Nikdo ale neříká, že z vašich gaučáků udělá trhače prahnoucí po kořisti a z miloučkých micin dravé tygry. Je to jako, když se v televizi díváme na Revenanta a přemýšlíme, jestli bychom to také dokázali. Vaši mazlíčci si díky Taste of the Wild dopřejí sny o životě v divočině a luxusu mimořádné chuti pečených bizonů, divočáků, kachen, krocanů, křepelek, jelenů, jehňat, pstruhů a uzeného lososa.

Krmiva Taste of the Wild obsahují probiotika pro zdravý imunitní systém vašich psů a koček

Taste of the Wild pro svá krmiva vybírá jen suroviny nejvyšší kvality. Mimořádné receptury doplňují výživné bílkoviny o ovoce a zeleninu, které jsou pro zdravé zažívání a celkové zdraví psího a kočičího organismu nezbytné. Dodávají mu vlákninu, antioxidanty, vitamíny a minerály. Nedílnou součástí těchto superprémiových granulí jsou pro organismus cenná probiotika. Proč? Základem neprůstřelného imunitního systému zvířete je zdravý trávicí trakt. V krmivech Taste of the Wild se proto nachází probiotika mající základ v bakteriích běžně se vyskytujících v psím a kočičím zažívání. Do krmiva jsou přidávány až po vaření, aby se tepelným zpracováním nezničily.

Taste of the Wild, to jsou krmiva z bizonů, divočáků i dalších exotických surovin

Protože Taste of the Wild obsahuje celou řadu možná až exotických surovin, představíme si několik z nich!

Pečený bizon – S bizoním masem v našich končinách příliš často do styku nepřijdeme, proto toho o něm ani příliš nevíme. Bizoní maso obsahuje méně tuku než hovězí, a přitom je v něm velké množství minerálních látek. Je bohaté na esenciální mastné kyseliny. Pečením je jeho chuť ještě atraktivnější! Vaši mazlíčci ho objeví v recepturách High Prairie Canine a High Prairie Puppy.

Divočák – Trochu jako z Asterixe a Obelixe, že? Kančí maso, které tvoří základ receptury Southwest Canyon Canine, poskytuje organizmu chlupáče aminokyseliny nezbytné pro správnou funkci svalů a vnitřních orgánů.

Batáty – Batáty, nebo také sladké brambory, jsou i v našem jídelníčku mnohými nutričními terapeuty vyzdvihovány před klasickými brambory. Jsou bohaté na vlákninu, vitamín A, C a B6, železo, vápník a beta karoten. Najdeme v nich i draslík nezbytný pro správnou funkci srdce. Rostlinné steroly v nich obsažené snižují hladinu cholesterolu. Jsou superpotravinou, která prospěje i našim mazlíkům.

Omega-3 a omega-6 mastné kyseliny – V reklamách mnohdy skloňované aminokyseliny jsou v psím a kočičím jídelníčku nezbytné, neboť podporují zdraví kůže a srsti, která díky nim zůstává hustá a lesklá.

Chelátové minerály – Minerály jsou pro zdraví organizmu zásadní. Je prokázáno, že minerály v chelátové formě prochází trávicím traktem beze změny. Poté jsou snáze vstřebávány v tenkém střevě. Hlavním plusem chelátových minerálů v krmivu je tedy především to, že vynikají mnohem vyšší vstřebatelností.

S Taste of the Wild lze krmit i štěňata a koťata!

Krmiva Taste of the Wild jsou skvělým krmivem pro pejsky a kočičky v každém věku. Již od štěněcího a kotěcího věku je tak možné krmit vašeho mazlíčka superprémiovým krmivem, díky němuž si bude užívat svého života s vámi naplno. Pro štěňata jsou speciálně určeny receptury High Prairie Puppy a Pacific Stream Puppy. Dvě kočičí receptury, které Taste of the Wild vyrábí a které nabízíme – Rocky Mountain a Canyon River, jsou obě vhodné pro kočky ve všech fázích života – tedy i pro koťata.

Taste of the Wild je skutečně exkluzivním krmivem, které vás okouzlí na první pohled nápaditým obalem, jenž takřka vypráví příběh z divočiny, takový sen, který váš mazlík bude snít, až si bude užívat do detailu vychucené receptury tohoto superprémiového krmiva.

 

Taste of the wild
Vytvořeno20.03.2019

Používáme cookies, protože se pro vás snažíme udělat nakupování co nejpohodlnější. Nastavení používání cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Více informací.

Rozumím