Záruka a záruční listy

Ze zákona je spotřebitel oprávněn uplatnit právo z vady, která se vyskytne u spotřebního zboží v době dvaceti čtyř měsíců od převzetí. Projeví-li se vada v průběhu šesti měsíců od převzetí, má se za to, že věc byla vadná již při převzetí. Kupující spotřebitel má nárok na 2letou záruční dobu na nákup zboží na SvětKrmiv.cz. Záruční doba začíná běžet převzetím zboží zákazníkem.

Důležité informace
- záruční doba běží od převzetí zboží
- do záruční doby se nepočítá doba od reklamace zboží až do doby, kdy je kupující povinen po skončení záruční opravy zboží převzít
- záruku nelze uplatnit na běžné opotřebení zboží
- dojde-li k výměně zboží za nové nebo k výměně součástky, na kterou je poskytnuta záruka, začíná běžet záruční doba znovu od začátku, od převzetí nového zboží (příp. od převzetí zboží s novou součástkou)

Záruční list
- spolu se spotřebním zbožím (nikoliv s krmivem a veter. přípravky) vám bude doručen i nevyplněný záruční list (pokud není přiložen, slouží jako záruční list faktura, která vám bude zaslána na e-mail při doručení zboží nebo v balíku se zbožím).
- záruční list vám rádi potvrdíme v našich výdejnách, a to po předložení daňového dokladu či jeho kopie. Záruční list můžete samozřejmě také poslat e-mailem na info@svetkrmiv.cz nebo doručit poštou - spolu s číslem své objednávky nebo okopírovanou fakturou - na adresu:

BOREKO s.r.o.
Kuřimské Jestřabí 52
594 55 Dolní Loučky

- potvrzený záruční list zašleme zpět e-mailem na vaši elektronickou adresu nebo na vaši adresu, kterou jste uvedli v objednávce (pokud neuvedete jinou).
- záruční listy nepotvrzujeme rovnou, protože zboží nevybalujeme a fyzicky nekontrolujeme. Toto privilegium přísluší vždy zákazníkovi, který si zboží zakoupil. Proto vám dáváme prostor zboží nejdříve pečlivě zkontrolovat a vyzkoušet.

Na vašem soukromí nám záleží
Náš e-shop ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení