PPL

Základní informace
Přepravní společnost PPL doručuje zboží obvykle do 24 hodin od odeslání zásilky z e-shopu, a to po celé ČR.
Balík může mít váhu až 31,5 kg (včetně obalového a výplňového materiálu). V praxi je tedy nutno počítat zhruba s 30 kg čisté váhy zboží. Zbylé 1,5 kg váží kartonová krabice a výplň proti poškození zboží.
Zboží Vám bude doručeno následující pracovní den po potvrzení odeslání objednávky. Potvrzení Vám přijde na mail ihned, jak budou všechny položky z Vaší objednávky skladem.
Zboží je doručováno v pracovní dny 9:00 - 18:00. Řidič Vás bude telefonicky nebo prostřednictvím SMS zprávy informovat o času doručení, které bude v rozmezí dvou hodin. Pokud přepravcem nebudete zastiženi, dostanete do schránky informaci s dalším pokusem o doručení.
Pokud potřebujete znát bližší informace o stavu a termínu dodání Vaší zásilky, můžete dle čísla balíku (najdete jej následující pracovní den po expedování objednávky v sekci Faktury i ve své e-mailoví schránce) vyhledat svou zásilku na infolince PPL: 840 775 775 nebo na www.ppl.cz.
U řidiče je možno platit dobírku platební kartou.

Uvedené ceny dopravného platí pro balík do 30 kg, za každý další balík nad 30 kg je účtován příplatek (69 Kč), nikoliv už dobírka.

Důležité informace
Balíky nad 30 kg jsme oprávnění zaslat také přes Českou poštu nebo přes jiného přepravce, který umožňuje zasílat balíky až do hmotnosti 50 kg, bez udání důvodů a bez informování předem (aby se expedice zásilky nezdržovala).
Doručení akvárií a terárií - cena dopravného 299 Kč (na toto doručení se nevztahuje doprava zdarma). Takovýto druh přepravy sjednáváme vždy individuálně.

Na vašem soukromí nám záleží
Náš e-shop ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení