Veterinární poradna
Veterinární poradna je dočasně pozastavena. Prosíme, nevkládejte dotazy. Děkujeme.
Delsi dobu nas siamsky kocourek , ma lupy.Je velky stresař, boji se uplne vseho.Nedrbe se ani abnormalne neoblizuje, necisti. Zije jen v byte s nami a dalsi kockou Miou, ta zadne potize nema. Veterinar rikal, jen pridat do jidla nenasyc.mastne kyseliny, pupalk.olej omega 3 a 6 mastne kyseliny.
Dobrý den, paní doktorka je v současné době zaneprázdněna a na dotazy neodpovídá. Prosíme, obraťte se na Vašeho veterináře z okolí. Na dotaz Vám jistě odpoví i po telefonu. Děkujeme za pochopení.
Dobry den.Mam měsíční štěňátko maminka mu umřela prosím čím ho mám krmit aby mi ,také neumrelo a kolikrát denně papa?dekuji Eva
Dobrý den, paní doktorka je v současné době zaneprázdněna a na dotazy neodpovídá. Prosíme, obraťte se na Vašeho veterináře z okolí. Na dotaz Vám jistě odpoví i po telefonu. Děkujeme za pochopení.
Dobrý den potřeboval bych pomoct. Jedna z mých akvarijních ryb se chová divně drží se u dna a nechce žrát a pořád divně plave. Nevíte co s ní je?
Dobrý den, paní doktorka je v současné době zaneprázdněna a na dotazy neodpovídá. Prosíme, obraťte se na Vašeho veterináře z okolí. Na dotaz Vám jistě odpoví i po telefonu. Děkujeme za pochopení.
Dobrý den. Máme fenu bišonka. Neustále jí tečou oči.Už 6 měsíců jí dáváme suché krmivo Hills diet. Ale oči stále proudí. Jak docílit toho, aby pod očima a vousy opět zbělely. Díěkují
Dobrý den, paní doktorka je v současné době zaneprázdněna a na dotazy neodpovídá. Prosíme, obraťte se na Vašeho veterináře z okolí. Na dotaz Vám jistě odpoví i po telefonu. Děkujeme za pochopení.
Dobrý večer, co máme dělat, když nám pejsek sežral magnetku z kuchyňské rukavice, kterou v nestřeženém okamžiku sebral? Jsme bezradní
Dobrý den, paní doktorka je v současné době zaneprázdněna a na dotazy neodpovídá. Prosíme, obraťte se na Vašeho veterináře z okolí. Na dotaz Vám jistě odpoví i po telefonu. Děkujeme za pochopení.
Dobrý den, pes mé matky Maltézský psík fena kolem 13 let má na břiše v oblasti bradavek několik tvrdých bulek ( dvě větší o průměru 1 až 2 cm a pár malinkých ). U veterináře jsme byli a je nám tak jasné, že se jedná o nádory a doporučoval i operaci. Problém však nastává v tom, že před tím to psem měla moje matka Jezevčíka fenu, která měla to samé, kde proběhla i operace a odstranění nádorů. Bohužel, ale od té operace byl pes dá se říct jen ležák a neovládala ani moč a celkově byla úplně bez života ( pes byl z útulku ). Proto se matka brání operaci u maltezáčka, protože se bojí podobného scénáře. Můj dotaz tedy zní: jsou ty nádory pro psa bolestivé a jakého věku by se mohla dožít, kdyby se to nevyoperovalo ? popřípadě jestli to má v takovém věku vůbec smysl vyoperovat, protože předpokládám, že do půl roka by se objevili nové, když jich už teď má tolik.
Dobrý den, paní doktorka je v současné době zaneprázdněna a na dotazy neodpovídá. Prosíme, obraťte se na Vašeho veterináře z okolí. Na dotaz Vám jistě odpoví i po telefonu. Děkujeme za pochopení.
Dobrý den,koupily jsme si mini čivaváka ,má 7 měsíců a přerostl mu jazyk,který má spuštěný na boční straně tlamičky a už přečnívá 3 cm.Má už vyměněné zuby,což sme věřili,že se to spraví,ale marně.Vadí mu to při žrádle .Když jsme ho kupovali,tak mu vyčnívala jen špičinka,čemuž sme se smály,ale teď už nám není do smíchu.Co s tím.......jde to operovat? Děkuji
Dobrý den, paní doktorka je v současné době zaneprázdněna a na dotazy neodpovídá. Prosíme, obraťte se na Vašeho veterináře z okolí. Na dotaz Vám jistě odpoví po telefonu. Děkujeme za pochopení.
Dobrý den paní doktorko. Mám 8mi leteho anglického buldoka. Praskla mu cevka na uchu. Má takové silné ucho. Vzhledem k.tomu,že mu je 8let a je teplo, tak mi veterinář napsal homeopatika arnika a wobenzym. Protože narkoza u něj není asi dobre řešení. Chci se zeptat. Má už 10té balení arnika Ch5 a pořád žádné zlepšení. Mám čekat? Co s tím?veterinář říkal že je to na dyl. Dekuji
Dobrý den, pokud se anestezie nedoporučuje, je vhodné obsah othematomu vypustit a aplikovat kortikoidy - lokálně, do vytvořené kapsy. Wobenzym je vhodná doprovodná terapie. LK
Dobrý den, mám kocourka cca 9 let, v roce jsem si ho vzala z útulku a doma jsem zjistila, že má rýmu. 2x přeléčeno antibiotiky, po čase se zkusila homeopatika, dále jsem zkoušela koloidní stříbro. Bohužel je to chronické a nic nepomohlo. Jen na určitý čas. V současné době se opět zhoršil. V noci ztíženě dýchá, hleny v něm chrčí, frká. Nevím už jak mu pomoci, zakoupila jeem u Vás Canvit Immuno Booster. Nebo doporučíte něco jiného. Jinak z tlamičky mu celý jeho život smrdí a baští jen voňavou měkou stravu. Občas si dá i granule. Dle Vet mu nic nepomůže, jen teplo, dobrá strava a láska. Děkuji za odpověď.
Dobrý den, je dobré nechat udělat kultivaci ze stěru nozder. Také mohl vdechnout nějakou osinku a ta tam stále vadí, v těchto případech se poté (v celkové anestezii) provádí rhinoskopie. LK
Dobrý den, obracím se na Vás s dotazem, jaké by byly vhodné granule pro mou kočku, se kterou poslední měsíc jezdím k veterináři a měla písek v moči se zánětem, dostala dietu a urinální granule, které zvracela a měla průjem, doktorka říkala že i z předešlé doby, kdy se často škrábala a ošívala se kůží na zádech tak je intolerantní na nějakou složku a měla bych jí podávat jen maso (na které je zvyklá), popřípadě nějaké hypoalergenní granule. Proběhlo vyšetření moči i krve, ale v rámci močového písku a zánětu. Teď si den co den pročítám složení granulí, které bych jí mohla podávat protože je jindy měla ráda a tím, že dostane misku masa ráno a večer po práci, byla bych radši kdyby si přes den mohla dopřát i granule v případě hladu. Nejradši bych zvolila nějaké ty hypoalergenní ale i s prevencí na močové cesty, jenže nic takového nenacházím. A můj zatím nejlepší tip byl First Mate s borůvkami, který se mi líbil složením a tou prevencí močových cest, ale co se týče těch hypoalergenních, připadá mi, že obsahují strašně málo masa a jiné složky... Mohli byste mi prosím nějak poradit? S pozdravem, Hájková
Dobrý den, no já Vám takto granule neporadím, protože nevím, jaké kameny v laboratoři vyšly. Dle výsledku se moč bud okyseluje, nebo naopak a jsou na to speciální granule. Co se týká hypoalergenní diety, můžete zkusit VetExpert VD Hypoallergenic Cat. Nebo dávejte maso, se kterým se kočka ještě nikdy nesetkala, neměla by tedy na ně reagovat alergicky, ale zkonzultujte s veterinářem ty močové kameny a stravu. LK