Krabice - to nejlepší řešení pro balení zásilek

Zásadní činností e-shopu je balení zásilek. Při volbě vhodných obalových materiálů se provozovatelé zaměřují na druh obalu, kvalitu a cenu. Jedna z oblíbených metod je balení zboží do fólií. Za jistou výhodu stojí, že při správném procesu, kdy se horkovzduchem zboží zataví do folie, vznikne ochrana proti nečistotám, povětrnostním vlivům či hmyzu, ale zároveň se obal přizpůsobí i tvaru zboží. Snadné zacházení a dobrá skladnost. Ale na druhou stranu další náklady a zatěžování při tomto procesu. Přeci jenom, není plastu všude už dost?

 

Pryč s plasty

Každodenní koloběh našeho života je úzce spjatý s používáním plastových výrobku, obalové fólie nevyjímaje. Fotografie uhynulých mořských ptáků, po pozření částí plastových věcí nebo želvy, které se zamotaly do plastových přepravek, známe určitě všichni. Ale tento problém je nejen v zámořských státech. I v naší zemi se setkáváme s poletujícími sáčky a fóliemi zachycených ve větvích stromů nebo odhozenými pet lahvemi v příkopech. Rozhodně není možné tento katastrofální scénář jednoduše vyřešit. Ale chceme to, tak jako Vy, eliminovat. Proto na obalový materiál klademe velký důraz.

 

Jak to chodí u nás

Balení zboží je naše každodenní činnost. Při balení Vašich zásilek si uvědomujeme ekologický aspekt. Jediný použitý strečový materiál najdete u tekutého zboží, kde hrozí rozlití. Nestojíme přeci jenom o znehodnocení jak tekutého výrobku, tak ostatních věcí v zásilce. Přesto se snažíme tvořit co nejméně plastového odpadu. Proto používáme kartonové krabice, které lze 100% recyklovat. Můžete je tedy s klidným srdcem vyhodit do modrého kontejneru. To je bezesporu jedna z výhod a důvodů, proč Vaše zásilky balíme pouze tímto způsobem. Jde to, žádné plasty!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

U nás doba životnosti krabice nekončí po rozbalení jejího obsahu.Použité krabice rozřežeme a vytváříme kartonovou střiž. Skvělé řešení pro výplň krabice a fixaci i těžkého zboží. Snažíme se takto předejít jakékoliv újmě na zboží.
Další výhodou je bezesporu váha samotné krabice. Papírové krabice jsou díky vlnité lepence lehké a dobře se s nimi manipuluje jak při balení, tak při přepravě. Váha krabice tak zbytečně nenavyšuje celkovou hmotnost Vašeho baleného produktu.

 

Závěrem trochu té inspirace

A v neposlední řadě. Kartonovou krabici můžete využít i Vy doma. Co takhle krabici olepit barevným papírem nebo látkou a udělat designonou krabici pro úschovnu věcí přesně podle svých představ v barevné kombinaci? Při trochu toho umu a fantazie můžete udělat dětem papírovou farmu pro hračky nebo samotný domek v obýváku. Použité krabice mohou ocenit i Vaši mazlíčci. Jednoduše smotat několik proužků kartonu do kruhu a máte skvělé škrabadlo pro kočky za pár chvil práce. Fantazii se meze nekladou. Všechna tahle využitelnost a ekologická úspora dělá pro nás kartonové krabice tím nejpraktičtějším obalovým materiálem.

 

Už jste viděli naše další články?

 

Krabice - to nejlepší řešení pro balení zásilek
Vytvořeno24.06.2020
Na vašem soukromí nám záleží
Náš e-shop ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení